-
Статус наличия
Книга «Наша війна» Ніколя Тензера може бути прочитана насамперед як заклик до значно рішучішої допомоги Україні з боку західних демократій (які, на жаль, опинилися «на півдорозі»), а також як обґрунтування необхідності радикальної поразки Росії – і не лише в Україні, а й в інших частинах світу (Сирі.. Читати більше
| Переклад | з фр. Андрія Ріпи |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 584 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8692-09-4 |
У цій збірці есеїв, об’єднаних навколо теми громадянства, Зербі звертається до соціальних та політичних питань у посланнях апостола Павла, роблячи внесок у християнське політичне богослов’я. Самостійні розділи торкаються різних вимірів Павлового бачення буття та діяльності нової месіанської спільнот.. Читати більше
| Переклад | з англ. Дмитра Каратеєва |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 392 |
| Вага | 0.58 кг |
| ISBN | 978-617-8445-91-1 |
До цього видання вибраних творів Олега Клюфаса, поета-інноватора, філософа й перекладача, який загинув, захищаючи Україну, ввійшли його хайку, раки літеральні, жуки поетичні, вірші, есеї, фразеологізми й помилки прочитання. Клюфас із дивовижною свободою випробовував межі мови: її лаконічність, музи.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.24 кг |
| ISBN | 978–617–8445–93–5 |
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
У книзі зібрано 16 інтелектуальних портретів науковців, композиторів, письменників, поетів і політиків, які впродовж останньої третини ХІХ – першої третини ХХ століть сформували модерну українську ідентич- ність, зокрема бачення українцями своєї історії, українську сучасну мову, європ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-617-8445-89-8 |
За жанром ця книга належить до мемуаристики. Її центральна постать – львів’янин, народжений на Волині, але сформований життям у Галичині, син сотника Української Галицької Армії та Українських січових стрільців і службовиці Української Народної Республіки. Біографія оповідача охоплює майже дві трет.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 168 х 237 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-88-1 |
Чи хотіли б ви бути раціональнішими, менше помилятись та ухвалювати кращі рішення? Автор цієї книги переконаний, що більшість людей дасть ствердну відповідь на поставлене запитання. Щоб допомогти їм досягнути згаданих цілей він і написав цю книгу, що присвячена розвитку критичного мислення — тобто в.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-617-8445-67-6 |
Цей збірник опубліковано за матеріалами конференції «Досліджуючи минуле: Історик та історичні студії перед викликами сьогодення», що відбулась 7–8 квітня 2025 р. на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», зібравши майже 50 учасників з України, Польщі, Австрії, Німеччини та США... Читати більше
| Кількість сторінок | 220 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-87-4 |
