-
Статус наличия
Книга «Наша війна» Ніколя Тензера може бути прочитана насамперед як заклик до значно рішучішої допомоги Україні з боку західних демократій (які, на жаль, опинилися «на півдорозі»), а також як обґрунтування необхідності радикальної поразки Росії – і не лише в Україні, а й в інших частинах світу (Сирі.. Читати більше
| Переклад | з фр. Андрія Ріпи |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 584 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8692-09-4 |
У цій збірці есеїв, об’єднаних навколо теми громадянства, Зербі звертається до соціальних та політичних питань у посланнях апостола Павла, роблячи внесок у християнське політичне богослов’я. Самостійні розділи торкаються різних вимірів Павлового бачення буття та діяльності нової месіанської спільнот.. Читати більше
| Переклад | з англ. Дмитра Каратеєва |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 392 |
| Вага | 0.58 кг |
| ISBN | 978-617-8445-91-1 |
До цього видання вибраних творів Олега Клюфаса, поета-інноватора, філософа й перекладача, який загинув, захищаючи Україну, ввійшли його хайку, раки літеральні, жуки поетичні, вірші, есеї, фразеологізми й помилки прочитання. Клюфас із дивовижною свободою випробовував межі мови: її лаконічність, музи.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.24 кг |
| ISBN | 978–617–8445–93–5 |
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
За жанром ця книга належить до мемуаристики. Її центральна постать – львів’янин, народжений на Волині, але сформований життям у Галичині, син сотника Української Галицької Армії та Українських січових стрільців і службовиці Української Народної Республіки. Біографія оповідача охоплює майже дві трет.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 168 х 237 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-88-1 |
Як окрема країна докотилася до того, що загрожує знищити все людство? У книжці «Перед кінцем історії?» досліджено соціально-культурні чинники деградації в «анти-світ» — протилежний і супротивний до цивілізації. Україні необхідно знати нутро і сутність свого антагоніста, щоб надихнутися величезним зн.. Читати більше
| Переклад | Ігор Мойсеєв |
| Фомат | електронна |
| Кількість сторінок | 274 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-83-6 |
У книзі, яка продовжує видання 2024 року "Жінки на війні", зібрано наступні двадцять одна історія жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні. Погляд у майбутнє», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-617-8445-81-2 |
У цій книзі розглядається глибока трансформація, яка відбулася в українському суспільстві внаслідок широкомасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Автори — двоє відомих соціологів і директори Київського міжнародного інституту соціології — документують і пояснюють пострадянську ево.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8445-77-5 |
