-
Статус наличия
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
Чи хотіли б ви бути раціональнішими, менше помилятись та ухвалювати кращі рішення? Автор цієї книги переконаний, що більшість людей дасть ствердну відповідь на поставлене запитання. Щоб допомогти їм досягнути згаданих цілей він і написав цю книгу, що присвячена розвитку критичного мислення — тобто в.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-617-8445-67-6 |
Як окрема країна докотилася до того, що загрожує знищити все людство? У книжці «Перед кінцем історії?» досліджено соціально-культурні чинники деградації в «анти-світ» — протилежний і супротивний до цивілізації. Україні необхідно знати нутро і сутність свого антагоніста, щоб надихнутися величезним зн.. Читати більше
| Переклад | Ігор Мойсеєв |
| Фомат | електронна |
| Кількість сторінок | 274 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-83-6 |
До книги увійшли різножанрові тексти – спогади, бесіди, дослідницькі статті – проукраїнського філософа і громадського діяча Мирослава Поповича (1930–2018), написані його колегами та учнями, членами родини, друзями. Серед авторів – українські й іноземні інтелектуали: Володимир Паніотто, Євген Головах.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 544 с.: іл. |
| Вага | 0.69 кг |
| ISBN | 978-617-8445-72-0 |
Ігор Козловський (1954–2023) — видатний мислитель, релігієзнавець і громадський діяч. У 2016–2017 роках у Донецьку за свою проукраїнську позицію став в'язнем сумління: тамтешні бойовики і російські спецслужби майже два роки тримали його в полоні, піддаючи допитам і тортурам. Жорстоким ворогам не&nbs.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.23 кг |
| ISBN | 978-617-8445-62-1 |
«Життя на межі: Україна, культура та війна» — це книга, яка народилась з волонтерських та журналістських поїздок авторів, Володимира Єрмоленка та Тетяни Огаркової. Її жанр можна визначити як філософський репортаж. Вона є спробою осмислення реальності цієї війни, тих засадничих понять, на які спираєт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-41-6 |
Елвін Плентінґа — один із провідних представників сучасної аналітичної філософії, а також, напевно, найвидатніший аналітичний християнський філософ, лауреат надзвичайно престижної Темплтонівської премії (2017). Книжка «Підґрунтя і належна функція» (англ. Warrant and Proper Function) є друг.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олексія Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.55 кг |
| ISBN | 978-617-8445-24-9 |
У пропонованій монографії вперше в вітчизняній гуманітаристиці пропонується комплесний та систематичний погляд на античну піфагорійську традицію, що розкривається у трьох ключових аспектах: студії, постаті та праці (трактати, листи, фрагменти). Висвітлюються теоретико-методологічні засади досліджен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 704 |
| Вага | 0.87 кг |
| ISBN | 978-617-8445-16-4 |
