Будинок із левами: Нариси історії українського візуального мистецтва XI–XX століть

Паперова книга
490 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Книга Паоли Утевської (1911–2001) та Дмитра Горбачова (н. 1937) презентує серію нарисів, у яких у хронологічній послідовності висвітлюються перипетії становлення українського мистецтва ХІ – середини ХХ століття в особах його найцікавіших представників, себто від Алімпія Печерського до Казимира Малевича, твори яких зберігаються переважно в музеях України або прикрашають українські міста.
Значний темпоральний діапазон дозволив конспективно висвітлити процеси формування основних художніх напрямів і технік на підставі презентації творчого продукту таких майстрів, як: Андрійчина Многогрішний, Григорій і Дмитро Левицькі, Алімпій Галик, Володимир Боровиковський, Тарас Шевченко, Петро Левченко і Сергій Васильківський, Микола Пимоненко і Олександр Мурашко, Георгій Нарбут і Олександра Екстер, Олександр Богомазов і Федір Кричевський, Анатоль Петрицький, Давид Бурлюк, Олександр Архипенко.
Книжка є свого роду короткою історією українського візуального мистецтва, оскільки комплексно торкається всіх його видів – від архітектури до книжкової графіки.

За загальною редакцією А. Пучкова.

Категорії Культурологія, Публіцистика
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 155 х 210 мм
Кількість сторінок 568 с.: іл.
Вага 0.69 кг
ISBN 978-617-8262-23-5
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти