Нариси таємної війни. Польський художник на службі визволення Радянської України

Паперова книга
280 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

У центрі «Нарисів таємної війни» Тімоті Снайдера — запаморочлива шпигунська історія польського художника і розвідника Генрика Юзевського — одного з найближчих соратників Юзефа Пілсудського, віце-міністра внутрішніх справ українського уряду в 1920 році, волинського воєводи у міжвоєнний період, багаторічного підпільника і конспіратора. Його драматичну біографію Снайдер майстерно поєднує з глибоким історичним дослідженням проукраїнських політичних та інтелектуальних еліт Польщі першої половини ХХ століття — прометеїстів, їхньої участі у протистоянні більшовицькому терору та, пізніше, сталінізму в амбітному проєкті визволення Радянської України. Це захоплива й динамічна розповідь про змагання польської та радянської розвідок, і водночас ґрунтовна наукова праця на базі сотень архівних джерел.

Видавець: ФОП Форостіна О.В.

Про книжку:
2007 року отримала нагороду Pro Historia Polonorum як Найкраща книжка про Польщу, опублікована впродовж пʼяти попередніх років.

Енн Еплбом про книжку: 
Книжка "Нариси таємної війни" Тімоті Снайдера досягнула рідкісного балансу між сумлінним дослідженням та блискучим письмом. Маючи в арсеналі сюжет трилера, героя ніби зі шпигунського фільму та раніше недоступні історичні джерела, "Нариси" є обовʼязковим читанням для всіх, хто цікавиться історією ХХ століття. 

Тімоті Ґартон Еш про книжку:
Непересічна комбінація реальної шпигунської історії, блискучої історичної пошукової роботи у раніше недоступних архівах та низка глибоких роздумів над історією Східної Європи, які неабияк перегукуються із політикою у Східній Європі в наші дні. 

Омер Бартов, у Times Literary Supplement:
Видатна книжка... Це історія про пристрасть та інтриги, персональні амбіції та ідеологічні сутички.

Серія Історична бібліотека Польського Інституту
Категорії Біографія, Історія, Книги партнерів
Мова українська
Переклад з англ. Павла Грицака
Обкладинка тверда
Формат 178 х 247 мм
Кількість сторінок 400
Вага 0.83 кг
ISBN narysy tayemnoyi viyny snayder
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти