-
Статус наличия
Склала я всі букви власною рукою. Десять їдишських поеток – антологійка жіночої їдишської поезії ХХ століття, що вперше представляє українською мовою творчість десяти поеток, народжених в Україні: Малки Локер, Фрадл Шток, Бейли Шехтер-Ґотесман, Рохл Корн, Двойри Хорол, Хани Левіної, Шифри Холоденко,.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Софії Корн |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 120 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 160 |
| Вага | 0.17 кг |
| ISBN | 978-617-8445-90-4 |
Перед читачем – нова книжка «дорослої» філософської лірики визнаного класика української дитячої літератури Григорія Фальковича (нар. 1940). Вона проводить нас біблійними шляхами крізь роки воєн і катастроф, часи нетривкого затишшя, допомагає, всупереч усьому, вижити, вистояти і не втратити дароване.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 170 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.28 кг |
| ISBN | 978-617-8445-66-9 |
Перед вами – переклад книги знаного дослідника єврейської історії та культури Моше Росмана, присвяченої впливам теоретичних інновацій постмодерної епохи на академічну юдаїку. Тексти автора, що ввійшли до складу цього видання, піднімають фундаментальні питання щодо способів інтерпретац.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталя Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-46-1 |
Це видання є першою у світі своєрідною енциклопедією єврейської некрополістики. Тут детально розглянуто майже всі сюжети, що зустрічаються в оздобленні надгробків-мацев на теренах України, їхнє значення, прихований зміст та походження. Представлені барельєфи – це не просто красивий і високохудожній .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 248 с., з іл. |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-29-4 |
Головний герой цієї книги — Ґріша, дивакуватий 39-річний чоловік, який живе в сучасному Ізраїлі, але насправді він мандрівник у часі. Ось уже чотириста років його душа, переселяючись із тіла в тіло, блукає різним епохами і країнами. Одного дня Ґріша сідає за комп’ютер і починає писати історію своїх .. Читати більше
| Переклад | з івриту Анни Некрасової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 344 |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8445-37-9 |
За словами Вальтера Беньяміна, «писати історію – це надавати датам обличчя». Щоб уособити десятиліття брехтівських похмурих часів (1933–1943), філософиня та перекладачка Ханни Арендт Сільвія Куртін-Денамі обрала три видатні постаті – жінок, єврейок і філософинь – чиє життя та думки були нерозривно п.. Читати більше
| Переклад | з франц. Дмит ра Каратєєва. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-32-4 |
На позір здається, ніби класик єврейської літератури Шолом-Алейхем добре відомий широкому загалу. Але насправді доробок письменника наразі доступний нам хіба на дрібку. Праця Шолома Рабиновича, який вигадав собі веселий псевдонім «Добридень», так тісно перепліталася з його особистістю, що народ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 |
| Вага | 0.48 кг |
| ISBN | 978-617-8445-01-0 |
Головний герой цієї біографії – Яків Оренштайн – син народу Книги, дитина книгаря-комівояжера та єврейки-горянки. Його життя і праця пройшли в кількох державах – Австро-Угорській та Російській імперіях, Українській та Західноукраїнській Народних Республіках, Веймарській республіці, Другій Речі Поспо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8445-21-8 |
