-
Статус наличия
До цього видання вибраних творів Олега Клюфаса, поета-інноватора, філософа й перекладача, який загинув, захищаючи Україну, ввійшли його хайку, раки літеральні, жуки поетичні, вірші, есеї, фразеологізми й помилки прочитання. Клюфас із дивовижною свободою випробовував межі мови: її лаконічність, музи.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.24 кг |
| ISBN | 978–617–8445–93–5 |
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
У книзі зібрано 16 інтелектуальних портретів науковців, композиторів, письменників, поетів і політиків, які впродовж останньої третини ХІХ – першої третини ХХ століть сформували модерну українську ідентич- ність, зокрема бачення українцями своєї історії, українську сучасну мову, європ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-617-8445-89-8 |
За жанром ця книга належить до мемуаристики. Її центральна постать – львів’янин, народжений на Волині, але сформований життям у Галичині, син сотника Української Галицької Армії та Українських січових стрільців і службовиці Української Народної Республіки. Біографія оповідача охоплює майже дві трет.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 168 х 237 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-88-1 |
Як окрема країна докотилася до того, що загрожує знищити все людство? У книжці «Перед кінцем історії?» досліджено соціально-культурні чинники деградації в «анти-світ» — протилежний і супротивний до цивілізації. Україні необхідно знати нутро і сутність свого антагоніста, щоб надихнутися величезним зн.. Читати більше
| Переклад | Ігор Мойсеєв |
| Фомат | електронна |
| Кількість сторінок | 274 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-83-6 |
У Довіднику-посібнику крім суто довідникових питань щодо практичних аспектів створення народної ляльки, історичних фактів її існування у далекій давнині, утилітарно-практичних і метафізичних аспектів обрядової та жертовно-обрядової практики, висвітлюється низка питань: еволюційно-змінний характер ля.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | 978-617-8445-78-2 |
Книга про життя і творчість одного із геніїв українського та світового кіно, режисера, сценариста, письменника, художника Олександра Довженка. Чимало сторінок його життя нагадують Дантові картини Пекла. Одначе ж він зумів здолати і пекельні випробування, і сфери, де душі очищаються (Чистилище), аби .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 616 с. + 8 стр. іл. |
| Вага | 0.74 кг |
| ISBN | 978-617-8262-51-8 |
У цій книзі авторка досліджує розвиток української літератури і культури в перші десятиліття радянської влади, висвітлюючи траєкторію та еволюцію двох визначних письменників на шляху до прийняття радянського режиму. На прикладі життя і творчості Павла Тичини та Миколи Хвильового розкривається драмат.. Читати більше
| Переклад | Олександра Буценка |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 440 |
| Вага | 0.55 кг |
| ISBN | 978-617-8445-42-3 |
