-
Статус наличия
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
За жанром ця книга належить до мемуаристики. Її центральна постать – львів’янин, народжений на Волині, але сформований життям у Галичині, син сотника Української Галицької Армії та Українських січових стрільців і службовиці Української Народної Республіки. Біографія оповідача охоплює майже дві трет.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 168 х 237 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-88-1 |
Як окрема країна докотилася до того, що загрожує знищити все людство? У книжці «Перед кінцем історії?» досліджено соціально-культурні чинники деградації в «анти-світ» — протилежний і супротивний до цивілізації. Україні необхідно знати нутро і сутність свого антагоніста, щоб надихнутися величезним зн.. Читати більше
| Переклад | Ігор Мойсеєв |
| Фомат | електронна |
| Кількість сторінок | 274 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-83-6 |
У книзі, яка продовжує видання 2024 року "Жінки на війні", зібрано наступні двадцять одна історія жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні. Погляд у майбутнє», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-617-8445-81-2 |
Журналіст та історик Марчін Заремба використовує соціологію, психологію й історію, щоб дослідити колективний страх людей повоєнного польського суспільства в офіційних документах і особистих паперах тих, хто залишився виживати в післявоєнній Польщі. Роблячи це, він показує, як страх пе.. Читати більше
| Переклад | з польс. Лесі Лисенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 520 |
| Вага | 0.89 кг |
| ISBN | 978-617-8445-17-1 |
Нова книга Сергія Плохія, одного з найвідоміших українських істориків, професора Гарвардського університету, присвячена насамперед осмисленню Великої війни. Тут зібрано найзначніші інтерв’ю і бесіди автора з 2021 по 2024 рік. Спектр висвітлених тем охоплює ключові актуальні питання, що хвилюють укра.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-34-8 |
Ця книга спогадів написана людиною, яка ніколи не займалася літературною працею, не мала великої професійної кар’єри чи широкого суспільного визнання; її більше знають як дружину Івана Дзюби. Це правда. Марта була поряд з Іваном у найбільш кризових ситуаціях – обшуки, арешт, слідство, професійна і .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-617-8445-22-5 |
«І знову по колу» – це запис розмов з учасниками та учасницями повстання у Варшавському гетто (квітень 1943 року), які польська журналістка, есеїстка, письменниця і дослідниця Ханка Ґрупінська провадила у 1985–2000 роках. У фокусі діалогів-спогадів перебуває повсякденне життя в гетто і поза ним у ре.. Читати більше
| Переклад | з пол. Юлії Стахівської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.52 кг |
| ISBN | 978-617-8445-11-9 |
