-
Статус наличия
Мажанна Богуміла Келяр – видатна польська поетка, членкиня Польського PEN-клубу, лауреатка багатьох європейських поетичних премій. Її вірші перекладено 24 мовами. У збірці авторка торкається проблеми біженства, депортації (зокрема під час операції «Вісла»), а монологи з минулого перегукуються із су.. Читати більше
| Переклад | з польської Наталія Бельченко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 200 х 145 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-617-8445-65-2 |
Дмитро Строцев – білоруський поет, який народився у Мінську. Автор 25 збірок поезій відгукнувся на події Майдану та російсько-української війни зі всією пристрастю тонкого лірика та релігійного філософа. Його вірші перекладено на більше ніж 20 мов. Лауреат літературних премій Фонду бібліо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 120 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 132 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-617-8445-71-3 |
Як змінилися характер і технології війни останнім часом? Чому перемога на полі бою часто не веде до сталого миру? І як запобігати, вести й завершувати майбутні конфлікти? Світ стає дедалі небезпечнішим: після падіння Кабула і вторгнення Росії в Україну ліберальний міжнародний порядок підриваєт.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталі Комарової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.47 кг |
| ISBN | 978-617-8445-39-3 |
Ігор Козловський (1954–2023) — видатний мислитель, релігієзнавець і громадський діяч. У 2016–2017 роках у Донецьку за свою проукраїнську позицію став в'язнем сумління: тамтешні бойовики і російські спецслужби майже два роки тримали його в полоні, піддаючи допитам і тортурам. Жорстоким ворогам не&nbs.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.23 кг |
| ISBN | 978-617-8445-62-1 |
Книга Андрія Зелінського «Турбота про дух» представляє собою практично перший підручник з історії та сучасної практики військового душпастирства. Її варто мати під рукою і військовому капелану, і воїну-християнину, і тому, хто бажає зрозуміти суть душпастирської опіки військових. Автор, спираючись .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 235 мм |
| Кількість сторінок | 440 с.: іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8445-51-5 |
Пропонований збірник спогадів присвячено 100-річчю від дня народження одного з найяскравіших представників наукової і культурної еліти України другої половини ХХ ст. – археолога, історика, філософа і громадського діяча Михайла Брайчевського. Перлиною видання є серія його автобіографічних нарисів пі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 352 с.: іл. |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8692-02-5 |
У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722—1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини — тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-58-4 |
«Життя на межі: Україна, культура та війна» — це книга, яка народилась з волонтерських та журналістських поїздок авторів, Володимира Єрмоленка та Тетяни Огаркової. Її жанр можна визначити як філософський репортаж. Вона є спробою осмислення реальності цієї війни, тих засадничих понять, на які спираєт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-41-6 |
