-
Статус наличия
Книга «Моральна людина й аморальне суспільство» є найвідомішим твором Райнхольда Нібура — одного з найвпливовіших американських політичних філософів і богословів двадцятого століття. Автор докладно аналізує засадничу відмінність між моральністю індивідів та моральністю людських спільнот, а також роз.. Читати більше
| Переклад | з англ. О. Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-617-8445-82-9 |
У книзі зібрано 16 інтелектуальних портретів науковців, композиторів, письменників, поетів і політиків, які впродовж останньої третини ХІХ – першої третини ХХ століть сформували модерну українську ідентич- ність, зокрема бачення українцями своєї історії, українську сучасну мову, європ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-617-8445-89-8 |
За жанром ця книга належить до мемуаристики. Її центральна постать – львів’янин, народжений на Волині, але сформований життям у Галичині, син сотника Української Галицької Армії та Українських січових стрільців і службовиці Української Народної Республіки. Біографія оповідача охоплює майже дві трет.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 168 х 237 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-88-1 |
Чи хотіли б ви бути раціональнішими, менше помилятись та ухвалювати кращі рішення? Автор цієї книги переконаний, що більшість людей дасть ствердну відповідь на поставлене запитання. Щоб допомогти їм досягнути згаданих цілей він і написав цю книгу, що присвячена розвитку критичного мислення — тобто в.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-617-8445-67-6 |
Цей збірник опубліковано за матеріалами конференції «Досліджуючи минуле: Історик та історичні студії перед викликами сьогодення», що відбулась 7–8 квітня 2025 р. на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», зібравши майже 50 учасників з України, Польщі, Австрії, Німеччини та США... Читати більше
| Кількість сторінок | 220 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-87-4 |
Як окрема країна докотилася до того, що загрожує знищити все людство? У книжці «Перед кінцем історії?» досліджено соціально-культурні чинники деградації в «анти-світ» — протилежний і супротивний до цивілізації. Україні необхідно знати нутро і сутність свого антагоніста, щоб надихнутися величезним зн.. Читати більше
| Переклад | Ігор Мойсеєв |
| Фомат | електронна |
| Кількість сторінок | 274 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-83-6 |
Склала я всі букви власною рукою. Десять їдишських поеток – антологійка жіночої їдишської поезії ХХ століття, що вперше представляє українською мовою творчість десяти поеток, народжених в Україні: Малки Локер, Фрадл Шток, Бейли Шехтер-Ґотесман, Рохл Корн, Двойри Хорол, Хани Левіної, Шифри Холоденко,.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Софії Корн |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 120 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 160 |
| Вага | 0.17 кг |
| ISBN | 978-617-8445-90-4 |
У Довіднику-посібнику крім суто довідникових питань щодо практичних аспектів створення народної ляльки, історичних фактів її існування у далекій давнині, утилітарно-практичних і метафізичних аспектів обрядової та жертовно-обрядової практики, висвітлюється низка питань: еволюційно-змінний характер ля.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | 978-617-8445-78-2 |
