-
Статус наличия
Книга є збіркою коротких теологічних роздумів, що спочатку публікувалися як інтернет-колонки. Їхня головна ідея полягає у засвоєнні Христової ментальності, тобто способу мислення, натхненного Ісусом, який звертається до нас через Новий Завіт. Автор спирається на вислів з Першого Послання до Коринтян.. Читати більше
| Переклад | з польської Тетяна Павлінчук |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 120 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 316 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-617-8445-74-4 |
До книги увійшли різножанрові тексти – спогади, бесіди, дослідницькі статті – проукраїнського філософа і громадського діяча Мирослава Поповича (1930–2018), написані його колегами та учнями, членами родини, друзями. Серед авторів – українські й іноземні інтелектуали: Володимир Паніотто, Євген Головах.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 544 с.: іл. |
| Вага | 0.69 кг |
| ISBN | 978-617-8445-72-0 |
Книгу присвячено маловідомим сторінкам українського літературознавства 1920-х років. У центрі уваги – філологічна школа Олександра Білецького. Розглянуто концепції науковця про типологію читача, стильовий підхід до написання історії літератури, а також реконструйовано діалог-полеміку з Дмитром Чижев.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 с. + 16 с. іл. |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8445-38-6 |
У цій книзі розглядається глибока трансформація, яка відбулася в українському суспільстві внаслідок широкомасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Автори — двоє відомих соціологів і директори Київського міжнародного інституту соціології — документують і пояснюють пострадянську ево.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8445-77-5 |
Знаменита й перевірена часом серія “This is…” / “То є…” нарешті говорить українською — представляємо серію книжок про різні міста світу очима самобутнього чеського художника Мірослава Шашека. Оригінальні ілюстрації, доповнені дотепними інформативними підписами автора, забезпечили надзвичайний успіх .. Читати більше
| Переклад | з англійської Олени Малишевської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 220 х310 мм |
| Кількість сторінок | 60 |
| Вага | 0.60 кг |
| ISBN | 978-617-8445-56-0 |
Знаменита й перевірена часом серія “This is…” / “То є…” нарешті говорить українською — представляємо серію книжок про різні міста світу очима самобутнього чеського художника Мірослава Шашека. Оригінальні ілюстрації, доповнені дотепними інформативними підписами автора, забезпечили надзвичайний успіх.. Читати більше
| Переклад | з англійської Олени Малишевської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 220 х310 мм |
| Кількість сторінок | 60 |
| Вага | 0.60 кг |
| ISBN | 978-617-8445-55-3 |
У романі «Діти Аліндарка» Альгєрд Бахаревіч створює світ, де мова стає полем битви, а кожне слово — зброєю чи вироком. Цей роман — і казка, і політична притча, і трагікомічна антиутопія про те, як імперія силою вириває мову з уст дітей. Це історія мовної війни не тільки за майбутнє незалежної Білору.. Читати більше
| Переклад | з білоруської Панасюка Л., Гладун Д. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 292 |
| Вага | 0.40 кг |
| ISBN | 978-966-2399-80-6 |
Ця монографія досліджує розуміння українськими баптистами еклезіологічної природи об’єднань церков. Робота реконструює історичне розуміння природи об’єднань, складає карту сучасного погляду на об’єднання та пропонує його подальший розвиток через конструктивний діалог із завітною еклезіологією П.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 148 х 221 мм |
| Кількість сторінок | 388 |
| Вага | 0.57 кг |
| ISBN | 978-617-8445-61-4 |
