-
Статус наличия
Ця книжка — психологічний роман-притча про втрату й повернення себе, про те, як кров і мова, навіть зраджені, зрештою прориваються назовні. Через долю Мирона Дорського — присяжного повіреного, який зрікся свого народу заради привілеїв і місця серед владних, автор проводить читача.. Читати більше
| Переклад | з рос. Анни Бахтіної |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 416 |
| Вага | 0.40 кг |
| ISBN | 978-617-8445-47-8 |
Книга чеського історика Петра Блажека – це дослідження самоспалення як найрадикальнішої форми протесту у країнах радянського блоку у період 1966–1989 років. Книгу відкриває загальна стаття, присвячена самому феномену самоспалення, який зародився на Сході й не був притаманний європейським країна.. Читати більше
| Переклад | з чес. Радомира Мокрика |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-617-8445-54-6 |
«Моє життя з Олександром Архипенком» — спогади Френсіс Архипенко-Ґрей, яка була поруч зі славетним митцем протягом останніх років його життя. Їхнє знайомство почалося в школі Архипенка у штаті Нью-Йорк: тоді юна Френсіс, яка ще шукала себе і в житті, і в творчості, стала студенткою авторитетного май.. Читати більше
| Переклад | з англ. Юлії Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 240 мм |
| Кількість сторінок | 216 с., з іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8262-97-6 |
Цілком інакший, ніж ми — чи може Бог бути ще й близьким? Близьким до того, чим і ким є ми, до прагнень людського серця? Що означає мати стосунки з кимось зовсім «інакшим»? Чи ми вільні, якщо дозволяємо Інакшому спостерігати наше життя? Багато хто скаже, що ні. А проте, позбавлена цього відчуття, люд.. Читати більше
| Переклад | з франц. і англ. Юрій Вестель |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.17 кг |
| ISBN | 978-617-8445-53-9 |
Перед вами – переклад книги знаного дослідника єврейської історії та культури Моше Росмана, присвяченої впливам теоретичних інновацій постмодерної епохи на академічну юдаїку. Тексти автора, що ввійшли до складу цього видання, піднімають фундаментальні питання щодо способів інтерпретац.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталя Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-46-1 |
Журналіст та історик Марчін Заремба використовує соціологію, психологію й історію, щоб дослідити колективний страх людей повоєнного польського суспільства в офіційних документах і особистих паперах тих, хто залишився виживати в післявоєнній Польщі. Роблячи це, він показує, як страх пе.. Читати більше
| Переклад | з польс. Лесі Лисенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 520 |
| Вага | 0.89 кг |
| ISBN | 978-617-8445-17-1 |
Книжка «Жуки поетичні» представляє новий однойменний жанр в українській поезії. Його започаткували у 2022 році чотири поети: Олег Коцарев, Богуслав Поляк, Олег Клюфас і Лесик Панасюк. До книжки ввійшли збірки авторів жанру та короткий виклад головних принципів цього літературного дітища. Жук — це ми.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 110 х 158 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.15 кг |
| ISBN | 978–617–8445–35–5 |
Монографія презентує результат багаторічної історико-фактологічної студії життєтворчості Віктора Платоновича Петрова (1894–1969), письменника, історика-археолога, антрополога і літературознавця (друкувався під псевдонімами ‘В. Домонтович’, ‘Віктор Бер’, інші), який є найзагадковішою постаттю українс.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 592 с.: іл. вкл. |
| Вага | 0.77 кг |
| ISBN | 978-617-8445-44-7 |
