-
Статус наличия
31-й номер художньо-публіцистичного альманаху «Єгупець» присвячено 80-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Номер відкриває експертна анкета про осмислення цієї трагедії. Серед респондентів – провідні інтелектуали сучасності, Адам Поморський (літературознавець, перекладач, президент польського ПЕН.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.56 кг |
| ISBN | - |
Мемуари Йосипа Бухбіндера (1908–1993) оповідають про перетворення вихідця зі штетлу на Поліссі на єврейського письменника у трагічних реаліях більшовицького експерименту в Україні. З пам’яті автора виринають його зустрічі з відомими літераторами-сучасниками, роки Другої світової війни. Його очима чи.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Олександри Уралової |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-896-8 |
30-й номер альманаху “Єгупець” відкриває промова Леоніда Фінберга на врученні премії імені Станіслава Вінценза за гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів. Розділ “Наші публікації” містить статтю Світлани Сімакової “Партитура доби за матеріалами архіву Мотла Талалаєвського”, написану на б.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432с.+16с.іл. |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | - |
Хронологічні рамки книги «Політика і параноя: КПУ в боротьбі проти «міжнародного сіонізму» досить розлогі, оскільки охоплюють період від 1953 р. до середини 1980-х років. Книга змальовує «вегетаріанський» період історії УРСР, коли влада вже не практикувала масових репресій, але в той самий час ідеол.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 424, з іл. |
| Вага | 0.76 кг |
| ISBN | 978-966-378-844-9 |
Ця антологія представляє тексти американської єврейської короткої прози. Книжка вміщує ціле століття непересічних творів, починаючи з іммігрантської художньої літератури початку ХХ століття і закінчуючи історіями деяких сучасних письменників. Читати її сторінки – значить знайомитися з чудово.. Читати більше
| Переклад | Олександр Буценко, Дарія Литошенко, Наталя Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 552 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-816-6 |
Тегілім (Псалми Давидові) – одна з книг Старого Завіту, що є невід’ємною час тиною богослужінь в юдейській та християнській традиціях. Книга склада ється з 150 псалмів з коментарями про повсякденні життєві ситуації, почуття й емоції, знайомі кожному незалежно від релігійних переконань. Рабин Шимшон .. Читати більше
| Переклад | Гедалія Спинадель, Дзвінка Матіяш |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 416 + 448 |
| Вага | 1.58 кг |
| ISBN | 978-966-378-823-4 (Т. 1); 978-966-378-824-1 (Т. 2) |
Цей путівник розповідає про локації в містах і селах України, що пов'язані з історією та культурою українського єврейства. Путівник побудовано за географічним принципом – окремий розділ для кожної області. Оскільки історія єврейських громад в Україні була різною, неоднорідними будуть і розділи путів.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 140 x 220 мм |
| Кількість сторінок | 656 с., з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-819-7 |
Видання містить переклади творів одинадцятьох єврейських письменників Східної Європи другої половини ХІХ — ХХ століть: Іцхока Лейб Переца, Шолом-Алейхема, Януша Корчака, Шмуеля Йосефа Аґнона, Бруно Шульца, Ісака Бабеля, Іцика Кіпніса, Іцика Манґера, Ісаака Башевіса Зінґера, Дебори Фоґель, Аврома Суц.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 528 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-801-2 |
