Єгупець № 22

Паперова книга
100 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Художньо-публіцистичний альманах "Єгупець" № 22

В 22-ому номері альманаху «Єгупець» рубрика «Поезія» представлена віршами Григорія Фальковича, Бориса Херсонського, Ілони Тайх та Олексія Зараховича. У розділі «Проза» опубліковані уривки з роману Інни Лєсової «Янтарная Комната», лібрето та зонги мюзикла «Мотеле» Гелія Аронова та оповідання Йосла Бернштейна (пер. з їдишу) та Амоса Оза (пер. з  івриту). У розділі «Критика та публіцистика» надруковані дослідження Йоханана Петровського-Штерна про єврейсько-українську ідентичність Грицька Кернеренка, Йоанни Лісек про поетку та феміністку Хану Левіну, Геннадія Ейстрайха про радянський їдиш 1920-х на матеріалі прози того часу.

В інтерв’ю Елжбети Фіцовської з Томашем Лецом розповідається про новітній пам’ятник повстанню в Варшавському ґетто. Фрагмент із знаменитої книги Ханни Арендт «Розповідь про банальність зла» в перекладі Антона Котенка також включено в розділ. У рубриці «Мемуари» – бесіда з Михайлом Брістігером, людиною, що пережила Шоа.  В рубриці «Епістолярія» представлено листування українських дисидентів та письменників із Львом Копелевим. Розділ «Мистецтво» включає: інтерв’ю з Пінхасом (Павлом) Фішелем, текст Поліни Поберезкиної про ахматівську колекцію Євдокії Ольшанської та есе Селіма Ялкута «Мудрость простоты» пам’яті знаного графіка Юлія Шейніса.

Художньо-публіцистичний альманах «Єгупець» №22. Редколегія: Г. Аронов, М. Петровський (редактори), В. Богуславська, Ю. Веретеннікова, Є. Захаров, Д. Клочко (відп. ред.), Г. Ліхтенштейн, А. Павлишин, В. Радуцький, П. Рихло, К. Сігов, Л. Фінберг (заст. гол. ред.)

Категорії Культурологія, Юдаїка, Публіцистика, Поезія, Проза
Мова російська, українська
Обкладинка м'яка
Формат 145 х 200 мм
Кількість сторінок 475
Вага 0.54 кг
ISBN -
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти