Християни Сходу: опір на нашій землі

Паперова книга
110 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Сьогодні Близькій Схід, а особливо його християнські меншини, тяжко страждає від варварства терористів так званої ІДІЛ. У цій книзі французький священник монсеньйор Паскаль Ґольніш, голова місіонерської благодійної організації «Справа Сходу», спираючись на свій багаторічний досвід життя і праці в цих країнах, привертає увагу до тривожної долі християн на Сході, особливо біженців, говорить про їхнє право на громадянство у своїй батьківщині й висловлює надію на повернення гнаних до своїх домівок. Виявляючи неабияку обізнаність в історії, культурі й теології ісламу, авторські міркування про який позначені великою повагою до мусульман та їхньої віри, Паскаль Ґольніш нагадує, що цей багатостраждальний регіон є місцем зародження й першого розповсюдження християнства, тож християни на Сході — у себе вдома, і майбутнє цього найважливішого для європейської історії та культури регіону не має визначатися без його корінних мешканців — християн як громадян Палестини, Сирії, Іраку, Лівану, Єгипту, Ірану тощо.

«Візит Папи Римського Франциска в Ірак: чому він важливий?». Інтервью директора видавництва «Дух і літера» Костянтина Сігова на радіо «Культура» у програмі «Імператив».

Книга «Християни Сходу: опір на нашій землі» на сайті Нова бібліотека Софії-Мудрості.

«Вийшов український переклад книги про християн Сходу, яка розкриває значення візиту Папи в Ірак» — стаття на порталі Релігійно-інформаційної служби України.

Категорії Християнство, Суспільство
Мова українська
Переклад з фр. Яна Вестель
Обкладинка тверда
Формат 150 х 210 мм
Кількість сторінок 160
Вага 0.26 кг
ISBN 978-966-378-831-9
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти