Святість людського життя

Паперова книга
Наклад закінчився
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Життя кожної людини — це шлях віри та розуміння, який веде до Церкви та Бога. Християнство закликає кожну людину до очищення душі від руйнівних пристрастей та відкриває шлях до святості. Однак світ, який лежить у злі, намагається стерти кордони між святістю і гріхом, нівелюючи Євангельські істини та підмінюючи їх сурогатами псевдодуховності. Саме тому наслідуючи Божий заклик «будьте святими, бо святий Я Господь, Бог ваш» (Лев. 19, 2) необхідно відновити богословське розуміння даності та перспектив людського життя.

У цій книзі розглядається питання святості людського життя з різних аспектів: богословського, церковно-історичного, антропологічного, канонічного, патрологічного, філософського та соціального. Автори статей погоджуються у тому, що сучасне людство потребує повернення до розуміння святості не як теоретичного поняття, а живого досвіду богоспілкування.

Книга є цінною для зацікавлених у сфері богослів’я, релігієзнавства, історії церкви та небайдужих до пошуку шляхів духовного преображення та вдосконалення.

Серія Українські богословські студії
Категорії Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 145 х 210 мм
Кількість сторінок 400
Вага 0.59 кг
ISBN 978-966-378-719-0
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти