Церква Христова: місія, традиції, сьогодення

Паперова книга
290 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Досвід багатьох країн світу переконливо свідчить, що запорукою процвітання нації є її духовна сфера. Домінуюча роль у формуванні високої духовності людини та суспільства належить Церкві Христовій, Яка є «світлом для світу і сіллю для землі». Її неодмінно постійна місія від заснування — відкривати істину Божественної Любові, освячувати усі сфери життя й служіння людини у цьому світі, і тому Вона ніяк не може відмовчуватися з приводу актуальних проблем сучасності. Для того ж, щоб визначити проблеми та перспективи їх подолання, які постають перед Церквою Христовою у сучасному суспільстві, ми повинні об’єктивно оцінити її минуле.

У пропонованій до уваги читачів колективній монографії розглядається одвічна місія та різні аспекти буття Церкви Христової: богословський, церковно-історичний, філософський та соціальний.

Книга стане корисною для широкого кола осіб зацікавлених у сфері богослів’я, релігієзнавства, історії церкви та небайдужих до пошуку шляхів духовного преображення та вдосконалення.

Серія Українські богословські студії
Категорії Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 145 х 210 мм
Кількість сторінок 384
Вага 0.60 кг
ISBN 978-966-378-931-6
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти