Шлях до Христа через служіння ближньому

Паперова книга
350 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Одним із важливих діяльних проявів життя Церкви Христової є служіння ближньому, яке має повсякденну актуальність, а особливо сьогодні, у час війни. Церква Христова зберігає у своїй скарбниці багатовіковий досвід служіння — дияконії, яке, розпочавшись ще на зорі християнської ери, набувало найрізноманітніших форм та проявів. Господь наш Ісус Христос на власному прикладі показав, що обов’язок Його учеників та християн полягає у служінні одне одному. Воно походить від сили любові, жертовної самовідданості, від розуміння того, що подібним служінням нашим ближнім ми не лише наслідуємо Сина Божого, але і Йому Самому служимо: «Істинно кажу вам: зробивши це одному з цих братів Моїх менших, Мені зробили» (Мф. 25:40).
У пропонованій до уваги читачів колективній монографії розглядається сучасне соціальне вчення Православної Церкви, актуальні напрями служіння ближньому в історичних прецедентах та сьогоденні, релігійно-філософські аспекти соціального служіння.
Книга стане корисною для широкого кола осіб, зацікавлених у сфері богослів’я, релігієзнавства, історії церкви та небайдужих до пошуку шляхів духовного преображення та вдосконалення.

Серія Українські богословські студії
Категорії Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 145 х 210 мм
Кількість сторінок 352
Вага 0.48 кг
ISBN 978-966-378-984-2
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти