Справа не в діагнозі. Як керувати розвитком дитини та формувати необхідні навички.

Паперова книга
200 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Книга «Справа не в діагнозі. Як керувати поведінкою дитини та формувати необхідні навички» є відображенням професійного шляху корекційного педагога, поведінкового аналітика, кандидата психологічних наук, автора та засновника освітніх проєктів Олени Цимбаленко. В книзі проведено якісний аналіз існуючих підходів до розуміння причин порушень розвитку, зокрема порушення спілкування, у дітей, порівняльний аналіз успішних корекційних методик. На підставі проведеного аналізу запропоновано шлях подолання порушень спілкування у дітей, що базується на корекції дитячо-батьківських стосунків, формуванні авторитету батьків та інших значущих дорослих. В книзі наведені реальні приклади корекційної роботи за запропонованою методикою, що увійшли в дисертаційне дослідження автора. Всі приклади та історії, наведені у книзі, є абсолютно реальними, методики апробованими і підтвердженими.
Книга висвітлює важливі питання мотивації у дитини та роль дорослих у цьому процесі. Детально описано методики формування мовлення та продуктивного мислення.
Проблематика, якої торкається автор, буде цікава широкому колу читачів, адже коли йдеться про порушення розвитку, то, як наголошує автор, справа не в діагнозі.
 

Категорії Педагогіка, Суспільство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 130 х 200 мм
Кількість сторінок 176
Вага 0.25 кг
ISBN 978-617-8262-30-3
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти