Єгупець № 28

109 грн
Погортати книгу
ОПИС

Зміст:

Поза рубриками. Леонід Фінберг. Ми не помітили, як змінилися: Промова на церемонії вручення нагороди «Світло справедливості» за моральне, духовне та етичне лідерство.
Проза. Віорел Котик. Ярмулка. Сюзі; Йорам Канюк. Рік 1948.
Поезія. Станіслав Чернілевський. Переклади Осипа Мандельштама, Бориса Пастернака та Анни Ахматової; Марія Тілло (Абрамович). Вірші.
Критика та публіцистика. Галина Аккерман, Філіп де Лара. Україна, Європа і пам’ять про Голокост; Мирослав Шкандрій. Формування єврейської ідентичності в українській літературі, 1914–1929; Оля Гнатюк. Світ(ло) в темряві: Історія порятунку родини Хіґерів та її інтерпретації (1945–2012); Іза Хруслінська. Була колись культура: Бесіда із Зофією Герц; Михайло Міцель. «Інтурист» у боротьбі проти «сіоністських емісарів»; Юлія Ємець-Доброносова. Золото доль: Мотиви і скарби прози Інни Лісової.
Наші публікації. Тегилим – псалмы царя Давида. Комментарий р. Шимона Рафаэля Гирша; Дебора Фогель. Вибрані есеї; Олександр Лізен. Крила зорі; Олександра Уралова. «Якби я не писав, я б не жив»; Авром Суцкевер. За брамами: Уривки із книги спогадів «Із Віленського гетто».
Мистецтво. Анна Уманська. Віктор Гукайло: Метаморфози творчості
In memoriam. Пам’яті Жанни Ковби; Пам’яті Наталі Риндюк; Пам’яті Богдана Жолдака.

Категорії Юдаїка, Публіцистика, Поезія, Проза
Мова українська
Обкладинка м’яка
Фомат 145 х 200 мм
Кількість сторінок 512
Вага 0.56 кг
ISBN -
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти