-
Статус наличия
На матеріалах архівних джерел, мемуарів, записаних авторкою усних спогадів корінних галичан: українців, поляків, євреїв – свідків подій, розглянуті соціальні, економічні умови життя трьох народів у міжвоєнні роки, в час Другої світової війни. Основна увага приділялася поведінці місцевого населення в.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 150 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-966-378-122-8 |
Шевченко Тарас. Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва / пер. їдишем Давида Гофштейна. Ця книга є виданням-білінгвою вибраних творів з «Кобзаря» Тараса Шевченка. Усі вміщені тут переклади їдишем були зроблені впродовж 1920–1930-х років відомим єврейським поетом Давидом Гофштейном (1889–1952). Кн.. Читати більше
| Переклад | на їдиш Давида Гофштейна |
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 424 |
| Вага | 0.61 кг |
| ISBN | 978-966-378-643-8 |
Письменник (Амос Оз) та історик (Фанія Оз), батько й донька, мандрують сторінками єврейської історії у пошуках відповіді на запитання: чому слова настільки важливі для євреїв? На їхню думку, слова складають живий ланцюг, який простягається від Авраама до всіх наступних поколінь. Обговорюючи баг.. Читати більше
| Переклад | з англ. Ярослави Стріхи |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-513-4 |
Серед сотень тисяч невинних жертв Великого терору 1937–1938 рр. одну з маловідомих груп репресованих складають співробітники Агро-Джойнта – агрономічної корпорації, яка була заснована 1924 р. Американським єврейським об’єднаним розподільним комітетом і яка працювала в СРСР за згодою з радянською вла.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 230 |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-966-378-273-7 |
Ця книга представляє юдео-християнські діалоги сьогодення. Словарні статті присвячені центральним теологічним поняттям обох релігій та соціально-історичним реаліям їхнього співіснування. Кожна стаття має дві версії, що презентують відповідно юдейський та християнський погляди на .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-966-378-359-8 |
У 1920-ті роки з’явилися публікації, автори яких стверджували, що саме в Україні зосередилося багато талантів їдишської літератури. Це справедливе твердження було пов’язано з творчістю Шолом-Алейхема, а також письменників-модерністів так званої Київської Групи – Давида Берґельсона, Давида Гофштейна,.. Читати більше
| Переклад | Олексія Панича |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 160х205 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.21 кг |
| ISBN | 978-966-378-488-5 |
Після краху Російської імперії українці та євреї, подолавши взаємні протиріччя, разом працювали над створенням Міністерства єврейських справ у рамках нової Української держави. Цей сміливий експеримент тривав зовсім недовго – допоки існувала сама незалежна Українська Народна Республіка. Генрі Абрамс.. Читати більше
| Переклад | з англ. Котенко Антона, Надтоки Олександра |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150х205 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.28 кг |
| ISBN | 978-966-378-533-2 |
35-е число альманаху «Єгупець» присвячене їдишській культурі та літературі. Відкриває номер слово від Леоніда Фінберга, директора Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства. Поетичний блок альманаху представлений добірками поезій Якова Ґлатштейна, Аврома Суцкевера та Арна Це.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 552 + 4 іл. |
| Вага | 0.66 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
