-
Статус наличия
У своїй книзі відомий американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер, досліджує феномен народження модерних націй. Книга починається з розгляду створення в XVI ст. Речі Посполитої – найбільшої держави ранньомодерної Європи. Наприкінці ж ХХ ст., яким і закінчується дане дослідж.. Читати більше
| Переклад | з англійської: Антон Котенко, Олександр Надтока |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.59 кг |
| ISBN | 978-617-8262-35-8 |
У центрі «Нарисів таємної війни» Тімоті Снайдера — запаморочлива шпигунська історія польського художника і розвідника Генрика Юзевського — одного з найближчих соратників Юзефа Пілсудського, віце-міністра внутрішніх справ українського уряду в 1920 році, волинського воєводи у міжвоєнний пері.. Читати більше
| Переклад | з англ. Павла Грицака |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 400 |
| Вага | 0.83 кг |
| ISBN | narysy tayemnoyi viyny snayder |
У новій книзі Тімоті Снайдера зібрано його статті та публічні виступи, оприлюднені з грудня 2013 по серпень 2014 року. Вперше опубліковано повний текст лекції Снайдера в Києво-Могилянській академії та подальшої дискусії. З текстів Снайдера витворюється картина сучасних українських подій в .. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.22 кг |
| ISBN | 978-966-378-358-1 |
У новій книзі Тімоті Снайдера зібрано його статті та публічні виступи, оприлюднені з грудня 2013 по серпень 2014 року. Вперше опубліковано повний текст лекції Снайдера в Києво-Могилянській академії та подальшої дискусії. З текстів Снайдера витворюється картина сучасних українських подій в .. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.24 кг |
| ISBN | 978-966-378-358-1 |
