Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть

Паперова книга
390 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Монографію підготовлено в рамках виконання наукового проекту «Література та ідеологія в українській гуманітарній думці ХХ – ХХІ століть» (реєстраційний номер в Укр ІНТЕІ: 0115U000388).

«Плинні ідеології» – це детальна та несподівана історія ідей у Європі ХІХ-ХХ століть. Книга про те, як концепти і метафори, народжені в епоху Французької революції, продовжували жити в тоталітарних ідеологіях ХХ століття, як образи проходження через смерть, святого злочинця, жертви-месії, оновлювальної катастрофи живлять історії ідей останніх двох століть, надихаючи ідеологічних союзників та антиподів. Це також детальний і безжальний аналіз головних ідеологічних монстрів сучасності: расизму, комунізму, нацизму, фашизму, а також їхніх сумішей. Книжку написано на межі різних дисциплін: філософії, історії ідей, політології та історії літератури.

3-є видання.

Книга - переможець Всеукраїнського рейтингу "Книжка року"-2018 в номінації "Нон-фікшн", 1 місце Всеукраїнського рейтингу "Книжка року"-2018 в номінації "Софія. Політологія".

Категорії Історія, Філософія
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 145 х 210 мм
Кількість сторінок 480
Вага 0.62 кг
ISBN 978-966-378-956-9
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти