-
Статус наличия
Збірка почасти полемічних, почасти науково-популярних есеїв українського журналіста, продюсера і телеведучого на теми, які ймовірно зберігатимуть свою актуальність в осяжному майбутньому: безальтернативність домінування державної мови в Україні; Тарас Шевченко як культурний герой, що визначає&n.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 165 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.79 кг |
| ISBN | 978-617-8262-58-7 |
Загроза для України з боку Російської Федерації недооцінювалася багатьма українцями протягом останніх десятиліть. Такої помилки, зокрема, припускалося значне число представників інтелігенції. Одним з небагатьох, хто попереджав про російсько-українську війну ще задовго до її початку був Юрій Щербак... Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.41 кг |
| ISBN | 978-617-8262-15-0 |
В основі книги лежить своєрідний філософський щоденник, який автор писав у перші місяці широкомасштабної війни. З часом з’ясувалося: ця війна не за території, мета Росії – знищення суверенної України; це війна не регіональна, Росія кидає виклик світовому порядку; для Ро.. Читати більше
| Переклад | з рос. Антона Бондаренка |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 152 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-966-378-982-8 |
Руді Рейхштадт — французький політолог, який у 2007 році створив окремий веб-сайт, присвячений викриттю конспірологічних теорій (http://www.conspiracywatch.info/). У своїй книзі Руді Рейхштадт всебічно описує феномен «теорій змови» та їхніх прибічників, розкриває внутрішню логіку конспірологічного м.. Читати більше
| Переклад | з фр. Олексія Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 168 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-957-6 |
32-й номер альманаху «Єгупець» умовно поділений на дві частини: війна та довоєнний період. «Воєнний» блок альманаху уміщає статтю Тімоті Снайдера «Девʼять тез про путінський фашизм», нарис Костянтина Сігова «Скарб українського опору має розбудити Європу», щоденники війни Олени Стяжкіної, добірку пое.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | - |
«Донецьк – таке ж місто, як і всі інші, якщо не враховувати війни в передмістях, порожнечі на вулицях і страху в головах людей». Чотирнадцятирічним підлітком Мамука опинився у вирі війни в Грузії, а через багато років прибув на фронт на Донбасі, де цілив з автомата у російських військових, бився .. Читати більше
| Переклад | зі словац. І. Мельниченка та Г. Сиваченко |
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 368 с., з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-943-9 |
Книга Ханни Арендт – одного з найвидатніших мислителів ХХ століття – написана за матеріалами судового процесу 1961 р. над нацистським лідером Адольфом Айхманом. Висвітлюючи роль Айхмана в остаточному розв’язанні єврейського питання, дослідниця детально аналізує події, що відбувались під час Голокост.. Читати більше
| Переклад | з англ. Антон Котенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-966-378-871-5 |
Історія кохання Віктора Петрова й Софії Зерової – одна із найзагадковіших в українській культурі ХХ століття. Взаємини, що почалися у 1920-ті роки й були формально оформлені шлюбом через 35 років після першого знайомства, були предметом численних розважань – від наукових публікацій Романа Корогодськ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-848-7 |
