Знаки Присутності. Вечеря Господня в контексті баптистської сакраментології.

Паперова книга
360 грн 450 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Монографія є другим томом проєкту «Знаки Присутності», присвяченого вивченню сакраментології східноєвропейського євангельського руху. У першому томі розглядається водне хрещення, у цьому – Вечеря Господня. Третій том зосереджений на феномені рукопокладення.
У цій книзі автор аналізує Трапезу Господню в контексті баптистської сакраментології. Вивчення біблійного, історичного, богословського та практичного аспектів цієї постанови дає змогу побачити цілісну євхаристійну картину, що показує Вечерю не лише як спогад і сповіщення смерті Христа, подяку та причастя, а й, головне, дає змогу усвідомити зустріч-енкаунтер із живим Ісусом, який реально, хоч і непредметно, присутній у цій священнодії.
Видання адресоване широкому колу читачів – богословам, релігієзнавцям, культурологам, історикам, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам і всім, хто цікавиться євхаристійною проблематикою та баптистським сакраменталізмом.
Серія «Сучасна протестантська теологія»
У серії виходять праці світових і вітчизняних теологів, передовсім протестантської традиції. Основна увага присвячена проблемам теологічного пізнання, еклезіологічним пошукам, з’ясуванню ролі церкви у розв’язанні найгостріших викликів сучасного суспільства, а також іншим актуальним питанням, з якими стикається християнська віра у сучасному світі. Перевага належить дослідженням, які вирізняються творчим підходом, інноваційністю та мають діалогічний і міждисциплінарний характер.
Серія видається завдяки співпраці видавництва «Дух і Літера» і Східноєвропейського інституту теології.
 

Серія Сучасна протестантська теологія
Категорії Історія, Культурологія, Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 151 х 221 мм
Кількість сторінок 764
Вага 0.91 кг
ISBN 978-617-8262-05-1
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти