Жизнь моя, кинематограф...

Паперова книга
Наклад закінчився
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Ця книга про те, як юнак із простої робітничої родини пройшов довгий, складний і тяжкий шлях перш ніж став кінооператором-постановником художніх фільмів, про багатьох прекрасних унікальних і талановитих людей, яких він зустрів на цьому шляху.

Книга розповідає про закадрову сторону радянського кінематографа, про пригоди на зйомках, про гіркоту невдач, ціну успіху, несправедливість, хвилини тріумфу.

Остання частина книги присвячена еміграції в Америку, причинам, що змусили покинути свою країну, перипетіям переїзду та тому, як складалося життя на новому місці. Книга розповідає також про містичні збіги та щасливі випадковості, якими було сповнено життя, про кохання, вірність та дружбу.


Эта книга о том, как юноша из простой рабочей семьи прошел длинный, замысловатый и тяжкий путь прежде, чем стал кинооператором-постановщиком художественных фильмов, о многих прекрасных уникальных и талантливых людях, которых он встретил на этом пути.

Книга рассказывает о закадровой стороне советского кинематографа, о приключениях на съемках, о горечи неудач, цене успеха, несправедливостях, минутах триумфа.

Последняя часть книги посвящена эмиграции в Америку, причинам, заставившим покинуть свою страну, перипетиям переезда и тому, как складывалась жизнь на новом месте. Книга рассказывает также о мистических совпадениях и счастливых случайностях, которыми изобиловала жизнь, о любви, верности и дружбе.

Категорії Біографія
Мова російська
Обкладинка тверда
Формат 150 х 200 мм
Кількість сторінок 384
ISBN 978-966-378-216-4
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти