Взыскуя Лица Твоего

Паперова книга
Наклад закінчився
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Ця книга цілком присвячена таємниці, що пов'язує людину з Богом та яка звернена до нас в обличчі та вісті, смерті та воскресінні Ісуса Христа. Як говорити про Бога в наш час, щоб слова, залишаючись вірними стародавнім православним переказам, знаходили несподівану силу та свіжість, повертаючи нас до вічних християнських істин? Як заново розповісти про світло, що живе в серці людини, про Одкровення, що говорить і мовою створених істот, і з глибини нашого існування? На ці або близькі їм питання шукає відповіді книга священика Володимира Зелінського.

Написана спочатку французькою, переписана потім автором для російського читача, вона зустріла чимало співчутливих відгуків у французькій пресі й удостоїлася однієї з літературних премій.


Эта книга целиком посвящена тайне, связующим человека с Богом и обращенной к нам в лицо и вести, смерти и воскресения Иисуса Христа. Как говорит о Боге в наше время, чтоб слова, оставаясь верными древнему православному преданию, обреталы неожиданную силу и свежесть, Возвращая нас к вечным христианским истина? Как заново рассказать о свете, живущих в сердце человека, о Откровении, говорящих и на языке тварных существ, и из глубины нашего существования? На эти или близкие им вопросы ищет ответы книга священника Владимира Зелинского.

Написанная первоначально по-французски, переписанная затем автором для русского читателя, она встретила немало сочувственных отзывов во французской печати и удостоилась одной из литературных премий.

Категорії Християнство
Мова російська
Обкладинка тверда
Формат 130 х 200 мм
Кількість сторінок 404
ISBN 978-966-378-054-2
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти