Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення

Паперова книга
220 грн
Електронна книга
Придбати
Згорнути
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Сьогодні Константинопольська Православна Церква об’єднує православних християн в багатьох країнах на п’яти континентах. Її Предстоятель несе служіння «першого серед рівних» очільників помісних Православних Церков і має титул Вселенського Патріарха. Вже понад чверть століття цю посаду обіймає Патріарх Варфоломій Архондоніс — харизматичний і смиренний лідер, заслуги якого перевищують численні політичні та релігійні кордони.

Автор книги — архідиякон Іоан Хрисавгіс, один із його радників — зібрав яскраву мозаїку образу Предстоятеля на основі церковних документів, особистих нотаток Патріарха, багатого досвіду спілкування з ним.

Книга розвіює димову завісу чуток і припущень щодо цього радісного Божого чоловіка, який сам ні від кого не ховається, але, навпаки, бореться за єдність православної спільноти та ініціює діалоги з різними християнськими конфесіями й іншими релігіями.

Про те, яким Патріарха справді бачать у всьому світі, свідчать наведені у цій книзі щирі роздуми публічних осіб, політичних та релігійних лідерів — від Папи Франциска до Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія та нинішнього президента США Джо Байдена.

Відкрийте для себе цю людину і відчуйте її палку любов до Бога, Церкви та світу.

Категорії Християнство, Суспільство
Мова українська
Переклад з англ. Лідія Лозова
Обкладинка тверда
Формат 140 х 210 мм
Кількість сторінок 296с.+24c.іл.
ISBN 978-966-378-826-5
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти