Проста довіра

Паперова книга
Наклад закінчився
Електронна книга
Придбати
Згорнути
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

1940 року, у розпалі Другої світової війни, 25-річний Роже Луї Шютц полишає нейтральну Швейцарію й оселяється у невеличкому бурґундському селищі Тезе, на межі, що відділяла вільну частину Франції від окупованої нацистами. Він прагне допомагати людям і робити це у християнській спільноті. Якщо 1944 року поруч із ним було троє братів, то на Великдень 1949-го вже семеро дали чернечі обітниці жити разом у простоті та бідності. Так з’явилася всесвітньо відома екуменічна спільнота Тезе, і брат Роже став її настоятелем.


За задумом брата Роже, Тезе мало стати кроком до примирення між християнами, закваскою майбутнього миру. І так відбулося насправді. Сьогодні спільнота налічує близько ста братів – католиків і протестантів, представників понад двадцяти націй. Із 1960-х років і дотепер Тезе є місцем зустрічі величезного потоку паломників, переважно молоді – вірян усіх християнських конфесій, та й навіть нехристиянських. Щотижня там приймають кілька тисяч юнаків і дівчат, які повертаються додому з натхненням до справи примирення і злагоди у своєму суспільстві.


Книжка, яку Ви тримаєте в руках, – перша книжка брата Роже, видана українською мовою. Ось чому ми з радістю і надією пропонуємо її вітчизняному читачеві, незалежно від віри і конфесії, і сподіваємось, що натхненна любов до миру, яку вона несе, посіє в серцях благодатне сім’я надії на примирення – не тільки серед християн, а й серед усіх інших незгодних між собою сил.

Книжка «Проста довіра» на сайті Тезе: http://www.taize.fr

Серія Bibliotheca Clementina
Категорії Християнство
Мова українська
Переклад Світлана Желдак, Яна Вестель, Вікторія Резніченко
Обкладинка м’яка
Формат 110 х 160 мм
Кількість сторінок 152
Вага 75.00 кг
ISBN 978-966-378-269-0
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти