Пекельний присінок слави. Розповідь про Шопена

Паперова книга
270 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Фридерик Шопен (1810–1849) – всесвітньо відомий польський композитор та піаніст. Зараз його сонати та вальси розучують в музичних школах, національні симфонічні оркестри грають його твори у головних філармоніях країн, його іменем називають конкурси молодих піаністів. Шопен став популярним ще за життя – його концерти оголошували на афішах, кожен його крок записувався в щоденниках його учнів.

Однак, як жив Фридерик Шопен до свого великого тріумфу – відомо мало. Книга оповідає як за кілька місяців він перетворився з посереднього кандидата на місце концертного піаніста в одного з наймайстерніших піаністів та композитора творів, що стали виконувати у величезних залах по всьому світу.

В цій книжці представлені нові факти, пов’язані з раннім періодом перебування Фридерика Шопена в Парижі – його приїзд до міста та перший концерт, а також унікальний зріз повсякдення Парижу. Автор майстерно описує це таким чином, що навіть людина, не пов’язана з класичною музикою, майже фізично відчує атмосферу Парижа першої половини ХІХ століття.

Категорії Біографія, Музикознавство
Мова українська
Переклад з пол. Леся Лисенко
Обкладинка тверда
Формат 175 х 250 мм
Кількість сторінок 304 с. з іл.
Вага 0.65 кг
ISBN 978-966-378-720-6
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти