Арво Пярт: беседы, исследования, размышления

Наклад закінчився
Погортати книгу
ОПИС

Зібрані в цьому виданні матеріали присвячені особистості й творчості одного з найглибших композиторів сучасності – Арво Пярта. Більшість текстів – зокрема, діалог А. Пярта з відомим італійським музикознавцем і публіцистом Енцо Рестані, статті Леопольда Браунайса і Саал Каредо, а також виступи самого композитора з нагоди вручення йому престижних міжнародних премій – були опубліковані спочатку італійською, а пізніше перекладені на німецьку, англійську, французьку та естонську мови. Російський переклад має велике значення для відновлення штучно перерваного в 1980 році, після вигнання А. Пярта з СРСР, контакту композитора з чутливою до його духовних і творчих пошуків аудиторією. Крім зазначених текстів, до книги включена також стаття московського музикознавця Олени Токун, яка публікується вперше.
Найважливіша частина книги – висловлювання «від першої особи», пряма мова Арво Пярта, котра, як і його музика, відзначена єдністю мудрості й простоти.
Інша частина книги – тексти-коментарі, музикознавчі статті про творчість А. Пярта. Предметом дослідження в них стає естетика і поетика стилю «tintinnabuli», видатного досягнення творчого мислення композитора, одного з найбільш значущих явищ музики другої половини ХХ – початку ХХІ століть.

Мова російська
Переклад Вайсбанд Алли, Комарової Наталі
Обкладинка Тверда
Фомат 148х240 мм
Кількість сторінок 218
Вага 0.40 кг
ISBN 978-966-378-312-3
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти