-
Статус наличия
Вперше ця книга була опублікована 1978 року у США. Згодом вона стала першою частиною автобіографічної епопеї, видання якої мовою оригіналу здійснила у 2010–2012 роках Харківська правозахисна група за підтримки фонду Генріха Бьолля в Україні. Українське видання інспіроване тим, що радянський дисидент.. Читати більше
| Переклад | з рос. Е. Соловей |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.51 кг |
| ISBN | 978-617-8262-19-8 |
«Кошерна свинина» — звучить як оксюморон? У цій книзі Анна Штер- ншис простежує виникнення совєтської єврейської ідентичності, що відо- кремлювала єврейство від юдаїзму. Трансформація совєтських євреїв між 1917 і 1941 роками була одним із найамбітніших експериментів у царині соціаль- ної інжене.. Читати більше
| Переклад | з англійської: Юлія Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8262-17-4 |
Нова поетична книжка Маріанни Кіяновської – це не просто рефлексії на події сучасного етапу війни росії проти України, а цілісне ліро-епічне полотно, глибоко закорінене в українській і світовій культурі, від Вергілія і Шевченка – до пісень «Бітлз» і «Мертвого Півня». Видання побудоване як продовженн.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 170 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-617-8262-14-3 |
Книга присвячена педагогічній концепції видатного українського педагога Василя Сухомлинського. Автор книги Віталій Хромець у жанрі науково-публіцистичного нарису розкриває основи педагогічних пропозицій В. О. Сухомлинського. Він стисло описує життєвий шлях педагога, торкається його основних принципі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 40 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-617-8262-18-1 |
Підготовка книги документованих нарисів про ситуацію єврейської меншини України в роки розвинутого сталінізму відбувалася в трагічний час великої війни проти російської навали, що неминуче викликало роздуми про типологічний збіг між пізнім сталінізмом і путінізмом. Демонізація євреїв за часів Сталін.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 352, з іл. |
| Вага | 0.66 кг |
| ISBN | 978-617-8262-13-6 |
Книга “Кіт Бучик у місті Лева” — продовження розповіді кота Бучика. Він розповідає про відрядження до Львова, про свої враження від шляхетного міста, нові знайомства й пригоди. Кіт Бучик — справжній друг. Відданий, кмітливий, безстрашний. Попри небезпеку, страх, біль неминучих втрат він впевнений у.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 225 х250 мм |
| Кількість сторінок | 56 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-617-8262-12-9 |
Київський єврейський театр «Мазлтов» Георгія Мельського мав особливий дух і свої фахові секрети. Ними у своїх спогадах про дивовижне театральне життя наприкінці 1980-х – на початку 1990-х діляться учасники творчого процесу. Цікаво буде не лише дослідникам єврейської культури, любителям театру і юдаї.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 225 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.80 кг |
| ISBN | 978-966-378-995-8 |
«Недовершений час» — це епічна розповідь, що змальовує долі людей, які потрапили в похмуру історію двадцятого століття. Від погрому в селі під Пінськом до реалій Третьої Речі Посполитої автор веде нас звивистими шляхами, щоразу повертаючи оповідь в минуле, змінюючи епохи та країни. Ми стежимо за дол.. Читати більше
| Переклад | з польської Дани Пінчевської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 640 |
| Вага | 0.85 кг |
| ISBN | 978-617-8262-10-5 |
