-
Статус наличия
Житія святих ієромонаха Макарія з монастиря Симонопетра спираються на грецьку православну традицію, зокрема на авторитетний Синаксар преп. Никодима Святогорця. Утім, автор виклав їх лаконічно і конкретно, надаючи перевагу історичному фактажу перед властивою агіографії риторикою. Крім того, о. Макарі.. Читати більше
| Переклад | з французької: Яна Вестель, Дарина Морозова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 400 с. +16 с. (іл.) |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-966-378-374-1, 978-617-8262-65-5 |
Упорядниці Христина Парубій та Ірина Берлянд. У книзі зібрано двадцять історій жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв’юєрка – Христина Па.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-617-8262-44-0 |
Документальна повість «Лія» – про дитинство та юність матері автора у Києві напередодні Другої світової війни, складні стосунки з мачухою, важкі воєнні часи, вимушену евакуацію, життя з чоловіком та маленькою донькою в окупованій Німеччині, таке довгоочікуване і таке непросте повернення до рідн.. Читати більше
| Переклад | з російської Олесі Мандебури |
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 80 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-617-8262-38-9 |
Інтелектуальна гра для дітей та дорослих. Містить 64 картки (32 пари). В інструкції є правила гри та коротка історія косівської мальованої кераміки. Гра «Пам’ять» Гра розрахована на гравців віком від 6 років. Мета гри – запам’ятати та відкрити якомога більше парних карт. Для гри м.. Читати більше
| Фомат | 126 х 106 мм |
| Кількість сторінок | 64 картки |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-54-9 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатного австрійського педагога Рудольфа Штайнера. Автор розглядає засади, на яких ґрунтується його педагогічна пропозиція, а також коротко висвітлює життєвий.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 50 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-617-8262-50-1 |
У монографії вперше в Україні здійснено всебічний аналіз феномену «відродження доктрини про Трійцю» у західному богослов’ї. У дослідженні з’ясовано, що доктрина про Трійцю є ключовою для християнської віри. Утвердившись у період патристики, вона пройшла шлях поступового занепаду, який досягнув піку .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 448 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | 978-966-378-919-4 |
Інтелектуальна гра для дітей та дорослих. Містить 64 картки. В інструкції є правила гри та коротка історія про головного героя - кота Бучика. Гра «Пам’ять» Гра розрахована на гравців віком від 6 років. Мета гри – запам’ятати та відкрити якомога більше парних карт. Для гри може бути використано від.. Читати більше
| Кількість сторінок | 64 картки |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-53-2 |
Триває війна. Бучик зі своїм хазяїном Петром продовжують боротьбу із загарбниками в лавах Збройних Сил України. Виконуючи наказ, вони опиняються у Великій Британії. Де можна одночасно зустрітися з Гаррі Поттером, Чеширським котом, Шерлоком Холмсом? Тільки в Лондоні. Разом з Бучиком ми роздивляємося.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 225 х250 мм |
| Кількість сторінок | 96 |
| Вага | 0.35 кг |
| ISBN | 978-617-8445-75-1 |
