-
Статус наличия
У цій книзі автор досліджує «політику Ісуса», а особливо соціальні наслідки проголошення Ним Царства Божого та біблійного ювілею, оприявнюючи незмінну актуальність Його етики революційного ненасильства. Андре Трокме рішуче відкидає як неприйнятний для християн будь-який компроміс із насильством я.. Читати більше
| Переклад | з фр. Дмитро Каратеев |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 252 |
| Вага | 0.40 кг |
| ISBN | 978-966-378-868-5 |
Книга современного православного богослова Аристотеля Папаниколау представляет собой новейший опыт формулирования политической теологии, которая опирается на восточно-православную традицию и в то же время находится в диалоге с теологами из других христианских конфессиональных контекстов. Автор по.. Читати більше
| Переклад | з англ. Александр Кырлежев |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-866-1 |
Сьогодні Константинопольська Православна Церква об’єднує православних християн в багатьох країнах на п’яти континентах. Її Предстоятель несе служіння «першого серед рівних» очільників помісних Православних Церков і має титул Вселенського Патріарха. Вже понад чверть століття цю посаду обіймає Патріар.. Читати більше
| Переклад | з англ. Лідія Лозова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 296с.+24c.іл. |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-966-378-826-5 |
«Покажи мені твою людину, і я покажу тобі мого Бога». Ці слова свт. Феофіла Антіохійського (ІІ ст.) виражають переконання сирійських християн у тісному зв’язку між пізнанням Бога і пізнанням людини, між догоджанням Богові і вірністю людському єству та реалізацією суто людського покликання. Книг.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 560 с. + 8 с. |
| Вага | 0.74 кг |
| ISBN | 978-966-378-830-2 |
Так зване «жіноче питання» привертає нині увагу наших культур. На сьогодні ми маємо змогу краще усвідомити, що людство для самореалізації потребує того, щоб жінки були в ньому шанованими й цінованими, тобто щоб між чоловіками й жінками запанувала реальна співпраця на рівних. Зосередже.. Читати більше
| Переклад | з італ. Галина Теслюк |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 144 |
| Вага | 0.17 кг |
| ISBN | 978-966-378-881-4 |
Владика Калліст вважає цю книгу «катехізисом для дорослих». У ній систематично викладено основи православного віровчення і, водночас, вона дає набагато більше, аніж катехізис. Недаремно стільки разів багатьма мовами вона перевидавалася в різних країнах Європи, стаючи путівником для тих, хто відкрива.. Читати більше
| Переклад | з англ. Світлана Зденянчин |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 168 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-833-3 |
Єпископ Калліст (Уер) народився у Великобританії у 1934 р., викладає в університеті Оксфорда і очолює там православну парафію Константинопольського патріархату. Книга «Внутрішнє Царство» відкриває шеститомне зібрання праць автора. Вона містить статті, в яких цікаво та глибоко викладені основи пра.. Читати більше
| Переклад | з англ. Інна Волосевич, Валентина Мільчевська, Анастасія Романик |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-966-378-834-0 |
«Екуменічний заповіт» о. Поля Кутюр’є — це книга про біль. Біль Христа через взаємну ворожнечу та неприйняття між Його учнями. Біль, який чуйне серце звичайного французького священника перейняло так, як тіла містиків переймають біль пробитих рук, ніг і боку Ісуса у стигматах. Питання, яке ставить пе.. Читати більше
| Переклад | о. Назарій Заторський |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 x 200 мм |
| Кількість сторінок | 96 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-825-8 |
