-
Статус наличия
Письменник (Амос Оз) та історик (Фанія Оз), батько й донька, мандрують сторінками єврейської історії у пошуках відповіді на запитання: чому слова настільки важливі для євреїв? На їхню думку, слова складають живий ланцюг, який простягається від Авраама до всіх наступних поколінь. Обговорюючи баг.. Читати більше
| Переклад | з англ. Ярослави Стріхи |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-513-4 |
Адам Міхнік, о. Юзеф Тішнер, Яцек Жаковський Ця книга – пошук відповідей на найважливіші питання епохи і узагальнення життєвого досвіду двох видатних європейських мислителів. Незвичайність цього діалогу в тому, що його за участю колеги-журналіста – блискучого інтерв'юера Яцека Жаковський – ведуть.. Читати більше
| Переклад | Павлишин |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145х200 мм |
| Кількість сторінок | 624 |
| Вага | 0.75 кг |
| ISBN | 978-966-378-314-7 |
«Життя на межі: Україна, культура та війна» — це книга, яка народилась з волонтерських та журналістських поїздок авторів, Володимира Єрмоленка та Тетяни Огаркової. Її жанр можна визначити як філософський репортаж. Вона є спробою осмислення реальності цієї війни, тих засадничих понять, на які спираєт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-41-6 |
У книжці досліджено візії війни в сучасній українській літературі. Автор зосереджується на аналізі художніх та документальних творів, що вийшли в час повномасштабної російської агресії (2022–2024), авторства Володимира Рафєєнка, Катерини Бабкіної, Олександра Михеда, Євгенії Кононенко, Андрія Лю.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-617-8445-36-2 |
Попри стереотипні уявлення про соціальну відстороненість протестантів, вірні євангельсько-протестантських церков уже з перших днів війни пліч-о-пліч зі своїм народом борються за порятунок української держави і допомагають нашому зраненому суспільству. Як саме? Про це розповідають дванадцят.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 152 х 219 мм |
| Кількість сторінок | 414 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | 978-617-8445-23-2 |
Польська література першої половини ХХ століття не має більш контраверсійнішої та суперечливішої постаті, як Станіслав Ігнацій Віткевич. За життя митець не був гідно оцінений, після смерті – довший час – замовчуваний в «комуністичній» Польщі. Часто виникає розуміння, що навколо постаті генія по.. Читати більше
| Переклад | з пол.і передм. С.Бреславської. |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 532 |
| Вага | 1.21 кг |
| ISBN | 978-617-8262-95-2 |
35-е число альманаху «Єгупець» присвячене їдишській культурі та літературі. Відкриває номер слово від Леоніда Фінберга, директора Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства. Поетичний блок альманаху представлений добірками поезій Якова Ґлатштейна, Аврома Суцкевера та Арна Це.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 552 + 4 іл. |
| Вага | 0.66 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Що таке есей? Кого з українських есеїстів XX століття варто перечитувати сьогодні? Як написати вдалий есеїстичний текст? У чому особливості філософського, мистецтвознавчого, наукового й історичного есею, фотоесею і есею про поезію? Знані українські есеїсти, письменники, журналісти та дослідники на с.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8445-07-2 |
