-
Статус наличия
«Глуха республіка» Іллі Камінського, американського автора, що народився в Одесі, — це сучасний поетичний епос, притча у віршах, закорінена в українську історію та родинні перекази. Оповідь починається зі сцени, у якій сержант окупаційної армії, під час розгону демонстрації в маленькому містечку, вб.. Читати більше
| Переклад | з англ. Лесика Панасюка і Дарини Гладун |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 195 мм |
| Кількість сторінок | 112 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978–617–8262–91–4 |
Книга журналіста, письменника, поета Василя Зими – збірка його поезій останніх років. Основна тема – рефлексії митця на події російсько-української війни. Вона стає в ряд інших потужних поезій наших сучасників останніх років. Для широкого кола читачів. .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 120 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 144 |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-98-3 |
Антологія пропонує читачеві знайомство із сучасною їдишською поезією та її авторами. Сучасна їдишська поезія не є масовим явищем, адже їдишем нині фактично не послуговуються у побуті. Серед її творців сьогодні багато професійних літературознавців, істориків культури, лінгвістів та перекладачів класи.. Читати більше
| Переклад | Велвла Черніна, Валерії Богуславської, Петра Рихла, Юрка Прохась |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 80 |
| Вага | 0.10 кг |
| ISBN | 978-617-8262-78-5 |
Вперше представлена збірка віршів польського поета Збіґнєва Герберта в упорядкуванні Маріанни Кіяновської, яка і переклала вибрані вірші, перевідкриваючи його поетику українському читачеві. .. Читати більше
| Переклад | та упор. Маріанни Кіяновської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.38 кг |
| ISBN | 978-617-8262-96-9 |
Іванка Захаревич (1993 р. н.) — львів’янка, поетка, письменниця, випускниця Українського католицького університету. Працює над освітніми та благодійними проєктами. Збірка віршів «Сильні жінки» — відверта розмова авторки з читачем про речі й почуття, які Господь вклав глибоко до серця, про моменти в.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 160 |
| Вага | 0.22 кг |
| ISBN | 978-617-8262-57-0 |
Чи можна закінчити війну, раз почавши? Чи можна загасити її вогнище назавжди, щоб більше не чути її оглушливого сміху? Хто перемагає у війні: спрага свободи чи спрага сили? Чи можна перемогти не ворога, а саму війну? Як вогонь, який ми запалюємо, щоб жити, перетворюється на знаряддя смерті? Війна з.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 145 мм |
| Кількість сторінок | 120 |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-20-4 |
У збірці аріель розе «море вночі стає м’язом серця» імена людей культури ХХ сторіччя — поруч з іменами античних діячів і літературних персонажів. Насичена оповідь про події реальні та глибинне внутрішнє життя дає читачеві можливість зануритися в атмосферу всеприсутності. Доля Рут Маєр у вирі Голокос.. Читати більше
| Переклад | з польськ. Наталії Бельченко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 96 |
| Вага | 0.22 кг |
| ISBN | 978-617-8262-26-6 |
Нова поетична книжка Маріанни Кіяновської – це не просто рефлексії на події сучасного етапу війни росії проти України, а цілісне ліро-епічне полотно, глибоко закорінене в українській і світовій культурі, від Вергілія і Шевченка – до пісень «Бітлз» і «Мертвого Півня». Видання побудоване як продовженн.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 170 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-617-8262-14-3 |
