-
Статус наличия
У книзі дано розгорнуту панораму розвитку українського перекладу від Княжої доби й до нашого часу. Особливу увагу приділено перекладові й перекладачам ХІХ–ХХ ст., чия діяльність, окрім літературного, мала й виразне націє творче спрямування, сприяючи проведенню чіткої межі між українцями і панівними .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 520 |
| Вага | 0.73 кг |
| ISBN | 978-966-378-769-5 |
Образотворча книжка-іграшка. Рейзеле – це ажурні, вирізані з паперу вироби. Багато народів Східної Європи та Азії вважають цей вид мистецтва виключно своїм. Євреї називають такі вироби – рейзеле (в перекладі з мови їдиш – троянда), українці – витинанки, білоруси – віципінки, китайці – цзяньчжи, н.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 215 х 307 мм |
| Кількість сторінок | 32, з іл. |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-966-378-765-7 |
У цій книжці подано есеї про українських письменників різних часів і різної життєвої та політичної долі — але всі вони створювали ту традицію відповідальності перед своїм народом і пошуку нового слова, яку Ольга Кобилянська назвала «Золотою ниткою» української літератури. Для широкого кола читачі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 392 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-763-3 |
Явище «український авангард» вперше прозвучало на Заході у 1973 році на лондонській виставці «Tatlin’s dream». Тоді там вперше були виставлені роботи світового рівня безвісних авангардистів України Василя Єрмилова й Олександра Богомазова. Це змусило згадати й інших відомих на весь світ майстрів.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 376 с. з іл. |
| Вага | 0.56 кг |
| ISBN | 978-966-378-754-1 |
Французького драматурга румунського походження Ежена Йонеско (1909–1994) справедливо називають одним із творців «нового» театру – театру абсурду. Персонажі Йонеско – або, як він їх називав, «маріонетки» – безпорадно борсаються в абсурдності буття: ірраціонального, кумедного, гротескного, сповненого .. Читати більше
| Переклад | з фр. Марія Абрамова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 544 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-966-378-727-5 |
Гортаючи сторінки культурної історії Одеси ХХ століття, автор книжки аналізує фронтирну ідентичність, що склалася в цьому своєрідному місті. У першій частині праці проаналізовано загальні процеси, що визначили культурне обличчя Одеси, у другій подано портрети визначних мистців – Володимира Жаботинсь.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 208 с., з ілл |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-706-0 |
Монографія являє собою дослідження архітектури вірменських храмів на території України в період з XI по XIX ст. У процесі дослідження складено перелік понад 160 сакральних споруд, з яких до нашого часу повністю збереглося 32 храму і 15 частково зруйновані. Монографія заснована на історіографічних та.. Читати більше
| Переклад | Наталія Риндюк |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 245 х 178 мм |
| Кількість сторінок | 248, з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-698-8 |
Названа «сатанинськими віршами театрознавства», що для одних стала богохульством, для інших одкровенням, книга Колянкевича, безсумнівно, є проривом у польській театрознавчій думці. Навколо центрального питання, яким є проект Міцкевича Дзяди (саме таке написання, адже йдеться не лише про п’єсу) розхо.. Читати більше
| Переклад | з пол. Марти Швець |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 456 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-647-6 |
