-
Статус наличия
Слухачі часто говорять про те, як Арво Пярт пробуджує духовність своєю музикою, наче про певне таїнство, але досі ніхто уважно не придивлявся до того, як саме він це робить. Книга “Арво Пярт: З тиші” досліджує сильний взаємозв’язок між музикою Пярта та глибоким духовним корінням композитора в правос.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олега Чагарина |
| Обкладинка | тверда з суп |
| Фомат | 153 х 241 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-617-8262-16-7 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатного французького педагога Селестена Френе. Автор докладно розглядає засади, на яких постали педагогічні ідеї С. Френе, і коротко розповідає про його житт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 48 |
| Вага | 0.12 кг |
| ISBN | 978-617-8262-27-3 |
Книга "Київ та його пам'ятки" Вацлава Чеховського - це репринтне видання історичного путівника, який вперше був виданий у 1901 році видавництвом Леона Ідзіковського. Ця книга є першим польськомовним путівником по Києву того часу і містить в собі безцінні відомості про місто та його важливі пам'ятки... Читати більше
| Переклад | з польської Володимир Чайковський |
| Обкладинка | тверда з суп |
| Фомат | 217 х 156 мм |
| Кількість сторінок | 414 |
| Вага | 0.73 кг |
| ISBN | 978-83-8244-092-8 |
За понад сто років, що спливли від часу появи книги академіка Всеукраїнської академії наук по кафедрі світового мистецтва, професора Федора Шміта (1877–1937), в українській науці про мистецтво мало що змінилося. Праця, видана в Харкові у березні 1919 року, зберігає актуальність і лишається обов’язко.. Читати більше
| Переклад | Вступ. стаття, пер. з рос., комент. та додатки Андрія Пучкова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 456 с.: 40 іл. |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | 978-617-8262-09-9 |
ХХ століття можливо уявити без Сьорана, а от Сьорана без нього – ні. Скептик із гострим почуттям гумору, майстер похмурої іронії, витонченої поетичної думки, миттєвої форми. Його ідеї продовжують традиції пірронізму, стоїцизму, моралізму, романтизму, антимодернізму. Вони спільні зі словом Лярошфуко.. Читати більше
| Переклад | Пер. з фр. М. Абрамової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 280 |
| Вага | 0.35 кг |
| ISBN | 978-966-378-973-6 |
Історія Галичини нерозривно переплелася з долею родів ґрафів Фредрів і Шептицьких. Ця книжка – життєопис трьох знакових постатей польської та української культур: драматурга Алєксандера Фредра, «батька польської комедії», його доньки, малярки й письменниці Софії Шептицької та її сина – митрополита У.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 792 с. з іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-966-378-914-9 |
Уперше запроваджується до наукового і культурного обігу великий комплекс документів особового архівного фонду видатного єврейського письменник, етнографа, політичного діяча Семена Акимовича Ан-ського (Шлойме-Зайнвіла Раппопорта). Перша частина видання є дослідженням життєвого, творчого і науковог.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 544 |
| Вага | 0.85 кг |
| ISBN | 978-966-378-194-9 |
Це перше українське видання статей професорки Джованни Броджі, провідного фахівця з україністики на теренах Західної Європи. Джованна Броджі пов’язала себе з Україною не тільки науково, але й організаційно, ставши головою асоціації україністів Італії та згодом долучившись до роботи Міжнародної асоці.. Читати більше
| Переклад | з італ. Мар'яна Прокопович |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 520 |
| Вага | 0.60 кг |
| ISBN | 978-966-378-937-8 |
