-
Статус наличия
У книзі представлені матеріали проекту «Культура діалогу — вирішення конфліктів — примирення». Проект здійснено за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt) й товариства «EuroMaidan NRW eV» у рамках програми «Розвиток співпраці з громадянським суспільством в краї.. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 264 |
| Вага | 0.29 кг |
| ISBN | 978-966-378-458-8 |
Ця книга навіяна подіями 2014-2015 рр. і глибоким зламом в історичній долі Росії, яка в результаті нової стратегії розширення «руського міра» вступила в самотнє протистояння із Заходом. Те, що в минулі два роки трапилось із Росією, – прямий наслідок процесів, що відбуваються в Україні. По тому, з як.. Читати більше
| Обкладинка | М'яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-966-378-485-4 |
У 1920-ті роки з’явилися публікації, автори яких стверджували, що саме в Україні зосередилося багато талантів їдишської літератури. Це справедливе твердження було пов’язано з творчістю Шолом-Алейхема, а також письменників-модерністів так званої Київської Групи – Давида Берґельсона, Давида Гофштейна,.. Читати більше
| Переклад | Олексія Панича |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 160х205 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.21 кг |
| ISBN | 978-966-378-488-5 |
Книга Ольги Седакової, видатного поета, філолога і есеїста, складена з низки коментарів до православних літургійних піснеспівів. Кожен із цих коментарів – свого роду запрошення відкрити смисловий простір молитовної традиції: цілісність її символіки, її «розумну» образність, її мозаїчну природу,.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155х235 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-509-7 |
Книга «Украинский вызов» — это, в первую очередь, жест глубокой солидарности Карла Шлегеля, ведущего европейского интеллектуала, с новой Украиной после Майдана. Это лучшее исследование про Украину, написанное в Западной Европе за последние годы. Книга состоит из ряда очерков, каждый из которых расск.. Читати більше
| Переклад | з нім. Наталі Комарової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135х205 мм |
| Кількість сторінок | 365 |
| Вага | 0.48 кг |
| ISBN | 978-966-378-487-8 |
Бесіди Елен Гінсі з Томасом Венцловою У цій книзі переплетені історія післявоєнної Східної Європи, дисидентського руху та література. Томас Венцлова, особисто знайомий з Анною Ахматовою, Борисом Пастернаком, Чеславом Мілошем, Йосифом Бродським та багатьма іншими видатними особистостями другої пол.. Читати більше
| Переклад | з англ. В’ячеслава Циби. |
| Фомат | 155х220 мм |
| Кількість сторінок | 560 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-567-7 |
У книжці досліджено візії війни в сучасній українській літературі. Автор зосереджується на аналізі художніх та документальних творів, що вийшли в час повномасштабної російської агресії (2022–2024), авторства Володимира Рафєєнка, Катерини Бабкіної, Олександра Михеда, Євгенії Кононенко, Андрія Лю.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-617-8445-36-2 |
Попри стереотипні уявлення про соціальну відстороненість протестантів, вірні євангельсько-протестантських церков уже з перших днів війни пліч-о-пліч зі своїм народом борються за порятунок української держави і допомагають нашому зраненому суспільству. Як саме? Про це розповідають дванадцят.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 152 х 219 мм |
| Кількість сторінок | 414 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | 978-617-8445-23-2 |
