-
Статус наличия
Книга французького юриста, державного діяча, колишнього міністра юстиції та голови Конституційної ради Франції Р. Бадентера присвячена боротьбі за скасування смертної кари у Франції. Разом із автором ми немов присутні на справжніх кримінальних процесах того часу, дізнаємося і про ставлення до цього .. Читати більше
| Переклад | з фр. Світлани Глухової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8262-80-8 |
Починаючи з 1950 року, держава Ізраїль переслідувала й ув’язнила десятки вцілілих в Голокості, які за нацистів служили в таборах капо або поліцейськими гетто. В книзі представлений перший повний огляд судових процесів над капо, базований на записах, щойно розсекречених через сор.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталі Комарової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-617-8262-77-8 |
Книжка українського інтелектуала, культуролога та філософа-імпровізатора Вадима Скуратівського (н. 1941), створена на підставі його усних розповідей, знайомить читача з найбільш значущими аспектами культуротворчих процесів, які супроводжували історію України 1940–2020-х, формує матеріал для осмислен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 с.: іл. |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8262-76-1 |
Третє видання (3 том) — переклад книг XXI–ХXV першого професійного римського історика Тита Лівія, що охоплює період з 219 року до н. е. до 212 року до н. е. Перекладачка — Наталя Яковенко, докторка історичних наук, професорка. Закінчила класичне відділення факультету іноземних мов Львівського .. Читати більше
| Переклад | Наталя Яковенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 344 с., іл. |
| Вага | 0.75 кг |
| ISBN | 978-617-8262-60-0, 978-617-8262-64-8 |
Книгу Ольги Радченко присвячено маловивченій і вельми драматичній темі, а саме долі євреїв Австрії, Польщі, Румунії та Чехословаччини, які з початком Другої світової війни опинились як біженці в Східній Польщі, що згодом була інкорпорована до Радянського Союзу. На знедолених людей чекали поневі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-617-8262-59-4 |
Упорядниці Христина Парубій та Ірина Берлянд. У книзі зібрано двадцять історій жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв’юєрка – Христина Па.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-617-8262-44-0 |
У своїй книзі відомий американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер, досліджує феномен народження модерних націй. Книга починається з розгляду створення в XVI ст. Речі Посполитої – найбільшої держави ранньомодерної Європи. Наприкінці ж ХХ ст., яким і закінчується дане дослідж.. Читати більше
| Переклад | з англійської: Антон Котенко, Олександр Надтока |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.59 кг |
| ISBN | 978-617-8262-35-8 |
Друга світова війна була катаклізмом, що похитнув інституції, ідентичності та переконання, які доти здавалися непорушними. Ця книга представляє війну як ключову подію в радянській історії. Підходячи до неї з перспективи України (насамперед у фокусі Вінниччини), Амір Вайнер досліджує її значення в ко.. Читати більше
| Переклад | з англійської Світлани Кулінської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 440 |
| Вага | 0.78 кг |
| ISBN | 978-966-378-918-7 |
