-
Статус наличия
Екуменічна християнська спільнота Тезе розташована у живописному селищі Бургундії. Щонеділі сюди приїжджають тисячі паломників, щоб доторкнутися до досвіду примирення, любові і добра. Створена після другої світової війни братом Роже, спільнота стала духовним серцем Європи. Господарі щиро приймають д.. Читати більше
| Переклад | з французької: Світлана Желдак |
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 235 х280 мм |
| Кількість сторінок | 16 |
| Вага | 0.13 кг |
| ISBN | 978-966-378-998-9 |
Страшна війна прийшла в Україну. Разом з українськими воїнами кіт Бучик стає на захист Батьківщини. Кіт з міста Буча, на долю якого випали й окупація, й полон, і фронтові будні зі звитягами й втратами, розповідає дітям про мир і війну, про український опір ворогам. Поряд з Бучиком немає місця страху.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 225 х250 мм |
| Кількість сторінок | 112 |
| Вага | 0.41 кг |
| ISBN | 978-617-8692-04-9 |
«24 віконця» — нова збірка оповідань української письменниці Мар’яни Лелик. Авторка має унікальну здібність зробити очевидне — неймовірним, буденне — чарівним, одноманітне — багатогранним. У кожній історії на нас чекає несподівана роз.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 72 |
| Вага | 0.09 кг |
| ISBN | 978-966-378-963-7 |
«Був собі Один» — ілюстрована математична казка, науково-популярна книжка з арифметики і теорії чисел, орієнтована на дітей середнього шкільного віку, у форматі коротких персоніфікованих оповідань. Герої книги — числа першої десятки (головні герої Нуль і Один) та різних категорій — прості, дроби, у.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 230 х250 мм |
| Кількість сторінок | 40 з іл. |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-617-8262-92-1 |
Це книжка про Диво, яке можна зустріти навіть у коридорі під час повітряної тривоги. Бо ж ніщо на світі не завадить прийти святому Миколаю з особливим подарунком. Хіба що… гармидер навколо ялинки. Але ж його можна швиденько прибрати! Це історії про те, як святий Миколай приходить у наш непростий ча.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 140 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 60 |
| Вага | 0.10 кг |
| ISBN | 978-617-8262-24-2 |
Як приготувати піцу в бомбосховищі? І хто така Тьотя Суп? Ця книжечка про силу, любов і турботу в Маріуполі. Цю історію написало саме життя і вчинок головної героїні – Наталії Бабеуш із Маріуполя. На створення книжки нас надихнула стаття журналістки української служби ВВС Ілони Громлюк «Тьотя.. Читати більше
| Кількість сторінок | 8 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-952-1 |
Ця історія запрошує Вас у світ яскравих кольорів та життя художниці Соні Делоне. Від перших кроків, зроблених в Україні, до мистецького вулика Парижа, від ковдрочки для сина до кар’єри модельєрки «симультанного» вбрання. Як треба носити сукню-вірш? Хто хотів приготувати місячне морозиво? Чи можна гр.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 215 х250 мм |
| Кількість сторінок | 44 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-966-378-948-4 |
В основі сюжету – реальні життєві історії чотирьох свідків Голокосту, які пережили його у дитячому віці. Для відображення драматургії подій у книзі використано елементи графічного роману. Краще зрозуміти всі нюанси цієї непростої теми юним читачам допоможуть спеціальні провідники (сторінками книги),.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 216 х 303 мм |
| Кількість сторінок | 112 с. іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-873-9 |
