Журі Львівського Форуму відзначило наші видання

Журі Львівського Форуму відзначило наші видання

12 вересня 2013 року «Європейський словник філософій» (у 3-х тт.) отримав нагороду Головного журі 20-го Форуму видавців. Всього на конкурс було подано 398 книг від 87 видавництв, з них обрали 20 фаворитів.

Також спеціальну відзнаку малого журі в номінації «Історія, філософія, соціологія» отримала книга Чарльза Тейлора «Секулярна доба».

«Європейський Словник філософій» – міжнародний проект, здійснюваний під керівництвом професора Барбари Кассен (Університет Париж ІV Сорбонна). Метою проекту є поглиблення діалогу між різними філософськими традиціями Європи завдяки проясненню філософських неперекладностей, що існують у різних європейських мовах. Французька версія «Європейського Словника філософій» побачила світ 2004 р. Українська версія, перший том якої вийшов друком 2009 року, стала другою у світі.

«Словник» уже неодноразово отримував нагороди, в тому числі, й на Львівському Форумі. Зокрема, він став переможцем конкурсу «Найкраща книга» 17-го Форуму видавців, був визнаний «Книгою року-2010» (перший том) і «Книгою року-2011» (другий том) у номінації «Софія. Зарубіжна гуманітаристика», а також отримав Премію імені Юрія Прилюка за найкращий редакційно-видавничий проект 2010 року в галузі філософії.

Книга «Секулярна доба» є головною працею видатного канадського філософа Чарльза Тейлора – одного з беззаперечних лідерів сучасної світової філософської думки. Саме за цю працю він отримав найпрестижнішу в світі премію фонду Темплтона. Головні питання цієї книги – як історично сформувався той сучасний стан західної культури, що визначає нашу добу як «секулярну», і якими є його справжні істотні ознаки (духовні, суспільні, філософські, світоглядні, ідеологічні тощо). Нагадаємо, що перша частина українського перекладу побачила світ у нашому видавництві навесні 2013 року.

zp8497586rq