Книги автора

Фрідман Мільтон

Фрідман Мільтон

Автори

Автор:

Мільтон Фрідман (Milton Friedman; 1912–2006) – відомий американський економіст, фахівець із макроекономіки, мікроекономіки, економічної історії, статистики й теорії вільного капіталізму, представник Чиказької школи. Президент Американської економічної асоціації, лауреат Нобелівської премії за досягнення у дослідженні споживчого аналізу, розробці грошово-кредитної теорії та демонстрації складності стабілізаційної політики (1976). Докладнiше

Капіталізм і свобода

Капіталізм і свобода

Наші книги, Соціологія

Автор:

Пер. з англ. – К: Дух і літера, 2010. – 320 с.
Мова укр. – Обкл. м’яка. – Форм. 84х108/32.
ISBN 978-966-378-144-0; ISBN 0226264017.
Наклад книги закінчився

Книга Нобелівського лауреата Мільтона Фрідмана «Капіталізм і свобода» справила неабиякий вплив на батьків «неолібералізму» в політиці – М. Тетчер та Р. Рейгана. Багато з ідей Фрідмана були успішно впроваджені, і це, серед іншого, привело до довготривалого економічного підйому у цих країнах.
Американський науковець дає визначення лібералізму, ліберальної політики та логічних аргументів на її користь на важливих практичних прикладах. Новаторські для свого часу ідеї та аргументи Фрідмана багато в чому залишаються актуальними для сучасної України. Це стосується і пенсійної системи, і освіти, і оподаткування, й інших сфер життя.

Докладнiше