Віра Валлє

Віра Валлє (Потєхіна) – доктор філософії у галузі економіки (PhD). Магістр права (Київський національний економічний університет, м. Київ); Школа бізнесу ім. Р. Сміта, Мерілендський університет (Коледж Парк, США). 

У 2007 р. закінчила аспірантуру Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України (м. Київ). З 2000 по 2004 рр. стажувалася у Російсько-українській юридичній групі, Торгівельно-економічній місії при Посольстві України в США, Суді США з розгляду федеральних скарг (U. S. Court of Federal Claims) і фундації «Україна — США» (U. S.–Ukraine Foundation) (Вашингтон, США).

У 2003–2005 рр. – юрист юридичної і патентної фірми «Грищенко & партнери», юридичної фірми «Магістр & партнери». У 2005–2007 рр. – радник з юридичних питань проекту «Розвиток підприємництва в Україні» Міжнародної фінансової корпорації (IFC) (група Світового банку).

Нині досліджує проблеми права інтелектуальної власності, законодавства про недобросовісну конкуренцію та охорону прав на інформацію.

Автор книг «Інтелектуальна власність» (Київ, 2008 р.), «Мала енциклопедія права інтелектуальної власності» (Київ, 2009 р., у співавторстві), «Спадок Джеймса І і королеви Анни: охорона інтелектуальної власності у часі й просторі» («Дух і літера», 2010) та «Парадокси права інтелектуальної власності» (Київ, 2010 р.), «Корупція: роздуми після Майдану» (2015), «Жага свободи» (2017).

Із результатами досліджень авторки можна ознайомитися на персональному сайті Віри Валлє www.viravallee.com.

АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти