Тімоті Редкліф ОР

Тімоті Редкліф, священик Домініканського ордену Римо — Католицької церкви, магістр ордена проповідників у 1192-2001р.р. Зараз він є директором інституту Лас-Касас (Оксфорд), який фокусується на просуванні соціальної справедливості та прав людини.

Тімоті Редкліф вісімдесят п’ятий Генеральний Магістр Ордену братів проповідників (домініканців), наймолодший після брата Каетана, обраного у віці сорока років у 1508 році, особистість незвичайна. Він глибоко переконаний в тому, що центром будь-якого діалогу має бути постійне спілкування з Богом, «як з другом». І справжнє людське життя можливе тільки в діалозі, інакше воно просто розчиняється в насильстві. Неважливо, про що йде мова: про чернече чи громадське, де братам потрібно вміти розмовляти один з одним не дивлячись на те, які роз’єднують їх відмінності або навіть несумісність; або про людські співтовариства, дуже далекі від чернечих ідеалів. Немає нічого кращого, ніж звернення до того Іншогог, який побажав стати Словом, якщо ви хочете діалогу, в якому інший буде прийнятий у всій своїй «інакшості». Користуючись прикладами з повсякденного життя (фільм, рекламна афіша, поїздка), брат Тімоті вміє переконувати, звертаючись одночасно і до розуму, і до серця. Не вдаючись до церковної мови, він завжди вірний Істині — девізу свого Ордену. Його книга «Быть христианином»стала бестселером у багатьох країнах. В одній тільки Франції було продано 60 тисяч примірників. Книга також отримала дві нагороди: «Релігійна література 2001» та «Сучасна духовність 2001»

Тімоті Редкліфф народився в 1945 році в Лондоні. У 1965 вступив в домініканський орден, в 1971 став священиком. Викладав біблеїстики в Оксфордському університеті, в 1988 був обраний главою Англійської провінції домініканців, а в 1992 — генеральним магістром всього ордена. Після закінчення дев’ятирічного терміну, на який він був обраний главою ордена, англійський священик повернувся в Оксфорд і став рядовим членом місцевої громади домініканців. О. Редкліффа часто запрошують виступити з лекціями або вимовити проповіді по всьому світу.

КНИГИ АВТОРА
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти