Запрошуємо на вечір Бориса Херсонського

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до вечора Бориса Херсонського разом з культовими гостями!

Дух і Літера
25.11.2020

28 листопада о 18:00 відбудеться урочистий онлайн-вечір з нагоди ювілею одного з найзнаковіших поетів України, есеїста, перекладача, а також лауреата багатьох міжнародних премій – Бориса Херсонського. У рамках заходу на честь ювіляра читатимуть його вірші і говоритимуть про його творчість поети, філософи, письменники, художники та видавці.

Участь в онлайн-вечорі візьмуть Андрій Курков, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Софія Кобринська, Олександр Красовицький, Ігор Померанцев, Олександр Ройтбурд, Мар’яна Савка, Леонід Фінберг, Людмила Херсонська. Модеруватиме подію Костянтин Сігов.

У передмові до нової поетичної збірки Бориса Херсонського "Будем теплом і пеплом" Маріанна Кіяновська пише: "Його поезія (така, якою вона є) – не просто засіб комунікації зі світом, з людиною, з кожною людиною зокрема, не просто "політичне" у просторі та часі, й у безмежній позачасовості, – його поезія є роботою з майбутнім, адже, попри всю раціональність лікарської професії, Херсонський завжди був і є поетом-візіонером, а його поезія наділена силою перетворення – як на міру людської душі, і на міру держави".

Долучитися до події можна буде на Facebook-сторінках Українського ПЕН і видавництва "Дух і Літера". 

АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти