Франко Нембріні

Франко Нембріні – професор, учений у галузі літератури, релігієзнавства, антропології та філософії освіти, засновник та директор католицької школи «La Traccia» у м. Бергамо (Італія).

Франко Нембріні народився 1955 року у Трескоре-Бальнеаріо, неподалік міста Бергамо. З 1974 року викладав релігієзнавство, історію, літературу та італійську мову. У 1984 році заснував школу «La Traccia di Calcinate» у Бергамо. У 1999–2006 роках обіймав посаду президента Федерації Освітніх католицьких шкіл, був членом Національної Ради католицьких шкіл, працював у Комісії з уніфікації шкільних програм при Міністерстві освіти Італії. З 2008 до 2011 року був відповідальним за викладачів та студентів середніх та вищих навчальних закладів у русі «Спілкування та звільнення» (Comunione e Liberazione).

Сьогодні Франко Нембріні повністю присвячує себе школі «La Traccia», а також бере активну участь у діяльності організації «Centocanti» – молодіжної асоціації шанувальників творчості Данте. Захоплення Нембріні Данте, що зародилося у середніх класах школи і визрівало наступні тридцять років викладацької практики, отримало свій розвиток і в інших аспектах його діяльності. Зокрема, Франко Нембріні – автор чотирьох книг про «Божественну комедію» Данте Аліг’єрі.

У 2013 році видавництво «Дух і літера» спільно з московською Духовною Бібліотекою опублікували російський переклад педагогічної праці Нембріні «Від батька до сина».

КНИГИ АВТОРА
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти