Данилов Дмитро

Дмитро Данилов — кандидат філософських наук, інструктор Української федерації йоги, засновник освітніх проектів Yoga Science, Yoga Travel і Yogis Without Borders.
 
Дмитро Данилов народився у Маріуполі. З 13-ти років жив за кордоном, де отримував середню та вищу освіту: США, Австрія. На сьогоднішній день має дві освіти: економічну та педагогічну з фізичної культури і спорту. В 2019 році захистив кандидатську дисертацію з філософії йоги (Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України).  

Роки життя в Європі і Північній Америці супроводжувалися постійними самостійними подорожами по різних країнах. У 17 років у США вперше познайомився з традицією йоги. Пройшов навчання в провідних світових школах хатха-йоги, а саме: познайомився зі школами Айенгара, Патабхі Джойса, Дхірендри Брахмачарья в Делі, Дешікачара в Мадрасі, сина революційного вчителя 20го століття — Крішнамачарьї. Жив в монастирських умовах в суворій біхарської школі в Індії. Відвідував центри Інтегральної йоги Ауробіндо в Пондічеррі і Рішікеш — світову столицю йоги. Інструктор йоги в Українській Федерації Йоги.

АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти