Житія святих. Червень

Паперова книга
500 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Житія святих ієромонаха Макарія з монастиря Симонопетра спираються на грецьку православну традицію, зокрема на авторитетний Синаксар преп. Никодима Святогорця. Утім, автор виклав їх лаконічно і конкретно, надаючи перевагу історичному фактажу перед властивою агіографії риторикою. Крім того, о. Макарій залучив до цього видання цілі сонми святих – представників різних православних традицій. Тут є і пізньовізантійські та новогрецькі святі (мученики періоду Османської імперії), і святі, прославлені Церквами Румунії, Сербії, Болгарії, Грузії. Представлена також агіографія, яка раніше була доступна тільки давніми мовами східного християнства: сирійською, коптською, грузинською, вірменською, арабською. Маємо також радість від того, що в книжці широко змальовані спільнохристиянські святі Західної Європи епохи нерозділеної Церкви, раніше маловідомі вітчизняному читачеві. Перше видання Синаксаря вийшло рідною мовою о. Макарія – французькою. Нині ці Житія святих вже перекладено англійською, новогрецькою, італійською, німецькою, російською та румунською мовами.
Творчий колектив, що готував український переклад Синаксаря, зі свого боку, доповнив і уточнив це видання. Спеціально для цієї книги було укладено цілу низку житій – передусім, тих святих, які жили і творили в Україні. За допомогою спеціалістів-істориків були переписані наново житія Києво-Печерських преподобних. У цей том увійшли й нові цікаві відомості про окремих православних святих різних країн від Британії до Грузії.
Розміщення днів пам'яті святих за місяцями відповідає православному календарю, за яким живе Православна Церква України. Усі дати наведено за новоюліанським календарем.

Категорії Християнство
Мова українська
Переклад з французької: Яна Вестель, Дарина Морозова
Обкладинка тверда
Формат 145 х 220 мм
Кількість сторінок 400 с. +16 с. (іл.)
Вага 0.64 кг
ISBN 978-966-378-374-1, 978-617-8262-65-5
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти