Українська Церква: шлях до автокефалії

Паперова книга
Наклад закінчився
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Олександр (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський
Українська Церква: шлях до автокефалії. До дискусій навколо канонічного статусу, богослужбової мови та історії Української Церкви. — К.: Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, ДУХ І ЛІТЕРА.

 

До видання увійшли статті та історичні розвідки митрополита Олександра (Драбинка), об’єднані ідеєю канонічної незалежності (автокефалії) Православної Церкви в Україні.

У першій — публіцистичній — частині книги публікуються статті митрополита Олександра, написані та оприлюднені автором в українських ЗМІ впродовж 2016–2018 рр., де дискутуються питання, пов’язані з канонічним статусом, богослужбовою мовою та відновленням єдності Православної Церкви в Україні.

До другої частини книги увійшли історичні розвідки, присвячені актуальним сьогодні питанням української церковної історії — боротьбі за автокефалію в 1918–1925 рр. а також історичним обставинам неканонічного приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату (1686).

Книга призначена для широкого кола читачів — священиків, вірян, церковно-суспільних діячів та всіх, хто цікавиться проблемами, які пов’язані з процесами унезалежнення Української Церкви.

Категорії Історія, Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Кількість сторінок 684
ISBN 978-966-378-639-1
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти